Radim – Bakov nad Jizerou 0:0

Navíc se v utkání musela obejít bez ostrostřelce Havránka a jak se ukázalo, velmi na hřišti chyběl. Ani další střelec Slunéčko nebyl po zdravotní stránce zcela v pořádku, nemohl podat optimální výkon a nakonec musel střídat.

„Chtěli jsme samozřejmě v tomto pro nás důležitém utkání vyhrát, remíza je pro nás zklamáním. Věděli jsme, že soupeř venku hraje defenzivně a na protiútoky, což tady prezentoval. Myslím si, že o výsledku rozhodla první polovina zápasu. Z převahy jsme si vypracovali tři vyložené šance, které jsme neproměnili a neúčast Havránka se ukázala citelná,“ uvedl trenér Radimi Petr Šafránek. „Druhý poločas se už odehrával na těžkém terénu, obtížně jsme hledali cestu k soupeřově bráně. Z naší strany fotbal neměl už takovou úroveň a museli jsme si hlídat protiútoky soupeře. Sice jsme nastřelili tyč, bohužel to bylo všechno,“ dodal Šafránek.

Rozhodčí: Brda. ŽK: 2:3. Diváci: 80.
Radim: Polák – Macháček, D. Hrodek, Švorba, Kejda – Dražan (70. Funda), J. Hrodek, Antoš (55. Materna), Čábelka – Slunéčko (65. Exner), Novák.

(Miloslav Kapic)