Po předchozí prohře s Kutnou Horu nestačili tentokrát na Čáslav B, které na její umělce podlehli 1:3. Zatímco Polepy zůstaly v průběžné tabulce šesté, čáslavské béčko se vyhouplo na druhé místo.

„Tenhle zápas radši hodnotit nebudu, protože kdybych se rozpovídal, tak byste popsal celou stránku. Jenom vám řeknu to, že mě zklamal přístup hráčů,“ hlesl trenér Polep Radek Kulhánek, který zkoušel jednoho nováčka – Císaře. „Je to levý stoper nebo obránce. Uvidíme, jestli u nás zůstane,“ podotkl Kulhánek.

„Šli jsme do vedení po standardní situaci a trefě Martina Výborného, ale soupeř vyrovnal. Do přestávky jsme dali šťastnou branku, když se po centru Hudce a teči dostal míč do brány. Ve druhé půli jsme nedali dvě velké šance, Polepy ale mohly vyrovnat, nastřelily tyč. Tečku za utkáním nakonec udělal Špičák po centru Hájka a zaslouženě jsme vyhráli.Po dnešním utkání jsem spokojený. Chtěl bych hráče pochválit. Lépe jsme se vyrovnali s počasím i terénem. Byli jsme běhavějším a aktivnějším mužstvem. Soupeř nás ohrozil asi ze tří standardek. Zápas nás povzbudil do další práce," řekl po utkání trenér Čáslavi B Jiří Antoš.


Branky: 5. M. Výborný, 40. vlastní Císař, 65. Špičák – 30. Císař. Poločas: 2:1.

Polepy: Procházka (46. Kopecký) – O. Kodr (65. Lukáš Křelina), Kalivoda, Císař, S. Kodr – Dušek, Kmoch (70. Vaňkát), Paták, Javorek (55. Karkoš) – Libor Křelina, Müller (46. Vojtíšek).

Čáslav B: Antošík – Král, M. Výborný, Svoboda, Dittrich – Hájek, Zikmunda, Voj. Vondra, Žiak – Maxa, Špičák. Střídali: T. Výborný, Hudec.