Polepy – Admira Praha 4:0

Dlouhé čekání na gól se opravdu vyplatilo. Téměř každý gól v tomto utkání připomínal historický moment nebo nějakou fotbalovou legendu. Nevěříte?
Tak třeba první. Lukáš Kmoch pět metrů za půlící čárou mrknutím oka zkontroluje postavení hostujícího brankáře a když si všimne, že stojí daleko z branky, napřáhne a pošle na něho dlouhý míč. Ten nakonec končí v brance, stejně jako marně couvající gólman Michal. Hledáte podobu? Ve světě to byl slavný Pelé a u nás Kamenický z Bohemky.

Druhý. Mamurov si jako poslední hráč hraje s míčem, dotírající Vančura mu ho sebere a dere se na zteč soupeřovy branky. Michal se mu snaží zmenšit úhel, ale marně. Polepský štírek jemným lobem alá Poborský zvyšuje na dva nula.

Třetí. Neuběhne ani pět minut a domácí předvedou pěknou kombinaci na jejímž konci je dvojice Stanislav Kodr a Vančura. První přízemním centrem posílá balon do vápna, kde ho ve skluzu usměrňuje do sítě opět Vančura. „Tenhle gól se mi líbil nejvíc. To byla pěkná akce,“ přiznal trenér Polep Jaroslav Bejlek.

Ten měl v utkání i šťastnou ruku. V 66. minutě totiž ze hřiště stáhl Lukáše Křelinu a poslal tam jeho bratra Libora. Ten na hrací ploše nebyl ani dvacet vteřin a hned ukázal svoji sílu. Díky své rychlosti a dravosti se dokázal gólově prosadit.

Polepy hrály s chutí a předvedly i několik akcí z učebnice moderního fotbalu. Měly i další šance, jenomže Vančura nebo Libor Křelina už přání diváků nevyslyšeli. Ale i tak fanoušci odcházeli spokojeni. Čtyři krásné góly jim to budou minimálně do dalšího zápasu připomínat.....

Branky: 12. L. Kmoch, 35. a 39. Vančura, 67. Libor Křelina. Rozhodčí: Haleš. ŽK: S. Kodr, Lukáš Křelina, Suchánek – Mičko, Kurek, Čmejla. Diváci: 200. Poločas: 3:0.
Polepy: Procházka – Lukáš Křelina (66. Libor Křelina), Suchánek, Kalivoda, S. Kodr – Müller (60. O. Kodr), L. Kmoch, Paták, Javorek – Vančura, Vojtíšek (80. Karkoš).