Liblice – Konárovice 2:2

„Na sobotním odpoledne bylo hezké snad jen počasí a pár fanynek. Z obou stran to bylo trápení, pěkných akcí jak šafránu. Téměř všechny góly padly po chybách, jaké snad neudělají ani žáci. Soupeř, zpočátku naprosto neškodný, mohl v závěru otočit zápas ve svůj prospěch, naštěstí nás několikrát podržel brankář. Věřím, že se výkon příště zlepší,“ uvedl předseda liblického klubu David Hybeš.
„V prvním i v druhém poločasu jsme dostali branku po našich hrubých chybách. V obou případech jsme dokázali dát vyrovnávací branku. My i domácí jsme měli ještě několik šancí, a jelikož nám pomohlo dvakrát břevno a soupeře podržel brankář, je dělba bodů spravedlivá,“ konstatoval kouč Konárovic Ivan Kutil.
Branky: 10. Nekola, 62. Dvořák – 29. M. Černík, 78. Kukal. Rozhodčí: Humpolák. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 1:1.
Liblice: Černý – Dvořák, Šmejkal, Vízek, Faltýn – Sobotka, Sedláček (55. Bázlik), Vondrášek (72. Vlk), Kovačka – Nekola, Vávra.
Konárovice: Svoboda - R. Černík, P. Pokorný, Vokoun - Kahoun, Jandák, Kukal, Sojka (55. Plachý) - M. Černík, Žídek (81. Marek), R. Pokorný.

Libodřice - Velký Osek 6:2

„Do utkání jsme šli s cílem potvrdit výhru z minulého kola. První poločas odpovídal našim představám. Dali jsme rychlou branku a utkání měli pod kontrolou. Druhý poločas hosté převzali iniciativu, protože naši hráči si asi mysleli, že se soupeř porazí sám. Po naší hluché půlhodině se hráči probrali a třemi góly rozhodli utkání,“ řekl trenér Libodřic Jiří Borecký.
„Oproti některým dřívějším zápasům jsme byli relativně v silné sestavě, ale hráči měli k utkání laxní přístup. Mysleli si, že to půjde samo, ale ono to nešlo. Domácí se dostali do tříbrankové výhody a to rozhodlo,“ uvedl manažer Velkého Oseka Zdeněk Novák.
Branky: 6. a 32. Pěkný, 40. a 81. Němec, 82. A. Heverle, 90. Pánek – 52. Adamec z PK, 62. Černý. Rozhodčí: Čihák. ŽK: 4:3. ČK: 70. Červený (VO). Diváci: 80. Poločas: 3:0.
Libodřice: Maxian – Medlen, Sova, Škopek, Mlázovský (33. Pánek) – M. Šafránek, Pěkný, A. Heverle, Vacek – Bartušek (90. Bejlek), Němec.
Velký Osek: Duršpek – Červený, Polák, Černý, Špaček – Melichar, Sodoma, Sixta, Loskot (46. L. Durdil) – Adamec, Koubek.

Polepy B - Kouřim 0:3

„První poločas byl vyrovnaný a obě mužstva měli několik gólových šancí. Ve druhém nás hosté přehráli a zaslouženě si odváží tři body.
„Po vyrovnaném prvním poločase a neproměněné penaltě přišla z mé strany na hráče a předvedenou hru kritika, kterou si hráči vzali k srdci. Následně jsme zabrali a soupeře přehráli. Výsledek mohl být pro nás ještě více příznivější, ale jasné gólové příležitosti jsme řešili špatně. Domácí často podržel Arnold. Každopádně výhra je zasloužená,“ řekl kouč Kouřimi Michal Škopek.
Branky: 56. a 78. Puk, 64. Urban. Rozhodčí: Kubera. ŽK: 5:7. Diváci: 50. Poločas: 0:0.
Polepy B: Arnold – Král, Vošoust, Tauc, Vaňkát - Kotěra, Zelenka, Hruška, Jelínek - Jarkuliš, Kmoch.
Kouřim: L. Havránek - M. Havránek, Bradáč, Pokorný, Svoboda - Aubrecht (46. Urban), J. Snížek, M. Snížek, Janeček - Puk, Keltner.

Týnec nad Labem - Jestřábí Lhota 1:1

„V zápase jsme chtěli bodovat a to se povedlo. Bohužel v hodně vypjatém utkání bylo vidět více nefotbalových momentů než fotbalu,“ konstatoval kapitán Týnce Jiří Sýkora.
„K tomuto zápasu se zatím vyjadřovat nebudeme. Počkáme si až na vyjádření disciplinární komise,“ konstatoval vedoucí Jestřabí Lhoty Karel Dušek.
Branky: 75. Zámiš – 11. Kureš. Rozhodčí: Fidra. ŽK: 2:3. ČK: 0:3. Diváci: 85. Poločas: 0:1.
Týnec nad Labem: Adamec - Čopjak, Sýkora, V. Mlika, R. Mlika (55. Stolarik) - Bulánek (55. Svoboda), Tatíček, Váša, Kučera - Grůber, Zámiš.
Jestřabí Lhota: Málek – L. Týma ml., Skalický, Klička, Krupka – Růžička, Kureš, Krajíček, Mojžíš – Z. Týma, Pavelka.

Zásmuky B – Býchory 0:3

„Soupeř byl herně lepší, ale vyhrál hlavně díky tomu, že my neproměňovali šance. Za stavu 0:1 jsme nastřelili břevno a ve druhé půli břevno a tyč. Udělali jsme školácké chyby a to se nám vymstilo. Je vidět, že se nechodí moc trénovat. Z toho to všechno pramení,“ uvedl gólman Zásmuk Zdeněk Kubelka.
„Na těžkém terénu se hrál docela slušný fotbal. My ale byli lepší v proměňování šancí. Domácí totiž třikrát nastřelili konstrukci branky. My těch gólů mohli dát i víc. Třeba já mohl přidat další dva,“ řekl hrající asistent Býchor Karel Koubek.
Branky: 20. Vyhnánek, 43. Chvalovský, 60. Koubek. Rozhodčí: Löwe. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:2.
Zásmuky B: Kubelka – Hamza, Chochola, Mareček, Borovička – Sobotka (85. Földeš), Lanc (65. Baumruckr), Carvan, Mašín (46. Hervert) – Durňák, Zikmund.
Býchory: Černý – Kedršt, Jirkovský, Klimeš, Chvalovský – Vyhnánek, P. Chlumský, Tichý (70. M. Chlumský), Zach (80. Kratina) – Říha, Koubek.

FK Kolín B – Ratboř 4:3

„První poločas byl z naší strany výborný a korunoval ho Michálek třemi góly. Druhá půle se hra hostí zlepšila a s přibývajícími góly ze strany hostů jsme zbytečně znervózněli a až do konce zápasu jsme se báli o výsledek,“ řekl trenér kolínského béčka Rudolf Čich.
„Než jsme se rozkoukali, tak jsme ve 28. minutě prohrávali 4:0. Soupeř čtyřikrát vystřelil na bránu a dal čtyři góly. Po změně stran jsme udělali změny v rozestavení. Po našem prvním gólu jsme začali hrát na jednu bránu. Bojovali jsme, dřeli, ale stačilo to jenom na snížení. My si zápas prohráli sami tím, že jsme nezvládli prvních třicet minut zápasu. Kluky musím ale pochválit za to, že se ani za stavu 4:0 nepoložili a chtěli s výsledkem něco udělat,“ uvedl trenér Ratboře Vladimír Pěkný.
Branky: 14., 21. a 25. T. Michálek, 28. Kubát – 48. a 80. Vyskočil, 60. P. Dolejš. ŽK: 1:1. Diváci: 20. Poločas: 4:0.
FK Kolín B: Kosprt – Herčík, Vaněček, Holub, Roth (60. Tichý) – Kočí, T. Michálek, Jirků, Zelenka – Kubát, Horálek.
Ratboř: Míšek – Rak (46. Bohouňovský), Skopec, Chábera, Hovorka – Vyskočil, P. Dolejš, Švarc, Gembiczki – Suchý, Brtník.

Bečváry – Břežany II 4:0

„Byl to zápas, ve kterém jsme jednoznačně chtěli potvrdit roli favorita. Ale Břežany nepřijely jen bránit. A byli to právě hosté, kteří měli prví gólovou šanci, kterou ale náš brankář zneškodnil. Poté jsme se dokázali zvednout a dát do poločasu dvě branky. Na začátku druhé půle se Břežany pokoušely o tlak na naši branku, ale do gólové šance jsme je už nepustili a výsledek ještě upravili na konečných 4:0. Vítězství je zasloužené, i když soupeř nehrál tak špatně, aby musel uzavírat tabulku,“ uznal trenér Bečvár Josef Kuba.
„Zasloužený vítězství domácích. Naše oslabené mužstvo na lepší výsledek nemělo. Pochvalu zaslouží náš brankář, který ještě několik dalších gólů chytil. My jsme opět několik šancí neproměnili a bez vstřeleného gólu nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek,“ konstatoval vedoucí Břežan Vladislav Pikner.
Branky: 20. Dědek, 40. a 75. Kubásek, 65. Čáslava. Rozhodčí: Burda. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 2:0.
Bečváry: Zavřel – Kubásek, Uher, Pokorný (65. Urbánek), Kuba – Čáslava, Dědek, Černý, J. Kšírl (60. V. Kšírl) – V. Holub, Sikáček.
Břežany II: R. Pikner – Trejbal, Soročin, Svoboda, Pekárek – Karban, Práchenský, Musílek, Moravec – Jedlička, Baňka (46. Borovička).