FK Pardubice – FK Kolín 4:0

„S mužstvem Pardubic jsme sehráli vyrovnané a pěkné utkání, ve kterém rozhodly branky v jedné čtvrtině hry, Jinak soupeř byl lepší v zakončování. Nás koncovka zklamala. Zvítězilo mužstvo, které své šance proměnilo,“ konstatoval kouč třináctky Radek Pařez.

Na jeho svěřencích bylo vidět opět zlepšení jak v týmovém pojetí hry, tak i v individuálních činnostech. “Výborně zachytal brankář Černý, který se stává brankářskou oporou,“ podotkl Pařez. „V tréninku se zaměříme na proměňování šancí a využívání standardních situací,“ dodal.

Sestava 1: Hruška – O. Novák, M. Novák, Rak – Mužík, Nekolný, Korbelář - Hobík.
Sestava 2: Černý – Klička, Rosendorf, Havlíček – Havrda, Salva, Kuchař - Matějka.
Střídající hráči: Sýkora, Bukač, Křížek, Uman, Drobný. Poločas: 3:0.

FK Pardubice – FK Kolín 12:2

„Tým Pardubic byl z mého pohledu zatím nejkvalitnějším soupeřem. Přehrával nás ve všech směrech a z toho vyplynul i náš zatím nejhorší výsledek,“ řekl po utkání trenér kategorie U 12 Vladimír Zeman. „Jsem rád, že se naši hráči neuchýlili jen k pouhému odkopávání míče od své branky, ale snažili se i s tak těžkým soupeřem hrát fotbal. I přes tento nepříznivý výsledek jsem své hráče pochválil a to za bojovnost až do samotného konce utkání. Pokud by takto nebojovali, výsledek zápasu by byl asi ještě daleko hrozivější. Na své první body stále ještě čekáme, ale pro mě je důležité, že chlapci velmi rychle zapomínají na špatné výsledky a zatím do každého nového utkání nastupují s chutí získat body,“ dodal Zeman.

Branky: Záhora, Šimurda. Poločas: 6:0.
Sestava 1: Kašpar – Prokůpek, Záhora, Vobořil, T. Trnečka, Tichý, Šimurda, Kuchař, Jedlička, Pokorný, J. Trnečka.
Sestava 2: Zeman – Barták, Vlášek, Hoření, Chadraba, Duba, Veselý, Hejduk, Kotrč.