Klecany – Velim B 2:0

S mužstvy, která se vystřídala v průběhu podzimu na špici tabulky, měla dosud velimská rezerva úspěšnou bilanci. Absence nemocného Slavíka a potrestaného Hájka se ale na výkonu citelně projevila a místo bodového zisku přišla ztráta.

„Domnívám se, že v soutěži jsou lepší mužstva než Klecany, dvakrát jsem měl možnost je sledovat. Místo ofenzívní hry jsme se ale začali přizpůsobovat pomalejšímu pojetí domácích a hlavně jsme neproměnili dvě brankové příležitosti. Soupeř šel do vedení po rychlém rozehrání rohového kopu a našem zaspání u zadní tyče. Po přestávce jsme byli lepší, což podpořili i domácí příznivci, ale bez gólů se vyhrát nedá. Druhou branku připravila pro Filingera chybou naše obrana. Ani střídání nepřineslo nějaký zvrat a tak jsem tímto zápasem zklamaný. Věřil jsem, že minimálně bod přivezeme. Dělali jsme ale hrozně chyb, byly to chyby tak na tři zápasy. Na druhou stranu jsem s naším umístěním spokojený, nečekal jsem, že budeme tak vysoko. A ještě musím dnes pochválit hlavního rozhodčího, byl velmi dobrý,“ řekl po utkání trenér Velimi B Jaroslav Češpiva.

Rozhodčí: Chaloupka. ŽK: 0:0. Diváci: 70. Poločas: 1:0.
Velim B: Jansa – Kyncl, Dejmek (75. Jansta), Seifert, D. Vácha – Kozel (85. Hrabal), Srp, Teplý, Psohlavec – Dostál (62. Nedbal), Zelinka.

(Miloslav Kapic)