FK Kolín – Jihlava B 3:0

A tentokrát získali cenný skalp. Porazili totiž dvanáctý tým MSFL. „Byl to kvalitní soupeř. Myslím si, že to bylo celkově kvalitní a rychlý utkání,“ řekl trenér Kolína Roman Veselý. „Soupeř byl hodně agresivní a v prvním poločase nám to dělalo velké problémy při založení útoku. Postupem času jsme ale převzali otěže zápasu do svých rukou a utkání rozhodla naše větší zkušenost. Řekl bych, že i ve druhém poločase i větší chytrost při proměňování šancí i vytváření střeleckých pozic,“ dodal.

Kolín dostal po změně stran do vedení střídající Jirků, který předvedl parádní důraz a hlavou otevřel skóre. Pak se do hlavní role pasoval elitní domácí šutér Jan Štoček. Ten během pěti minut překonal brankáře Rožníka hned dvakrát. „Ale i soupeř mohl skórovat. Nás ale v první půli dvakrát podržel Čižinský. Na druhou stranu i hostující brankář pochytal několik našich příležitostí,“ podotkl Veselý.

Ten už může na sto procent počítat pro jarní část s Mišákem a Jelínkem. „Mišák k nám přichází na půlroční hostování aJelínka jsme udělali z Čelákovic na přestup,“ řekl předseda představenstva FK Kolín František Bílek.

Branky: 50. Jirků, 62. a 67. Štoček. Poločas: 0:0.
FK Kolín: Čižinský – R. Biško, J. Biško, Nešpor, Mišák (79. Odehnal) – Jelínek, T. Michálek, Stejskal – Čapek (46. Jirků), Štoček, Jícha.