FK Pardubice B - FK Kolín 2:0

První poločas nabídl vyrovnanou partii, do šancí se týmy dostávaly jen výjimečně. O osudu zápasu se zřejmě rozhodlo v poslední minutě úvodního dějství, kdy nejdříve Kolín neproměnil samostatný nájezd a z následného protiútoku si nešťastně vstřelil klasický vlastní gól.

Ve druhém poločase se Kolín snažil o vyrovnání, ale domácí tým dobře organizovanou obranou hosty do šancí nepouštěl, naopak často hrozil velmi nebezpečnými rychlými protiútoky. Jeden z nich také dokázali hráči Pardubic zužitkovat a zápas dovedli bez větších problémů do vítězného konce.

„V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, bylo však spíše bojovné než fotbalové. Zápas rozhodl pro nás nešťastný vlastní gól. Druhý poločas už si domácí výsledek bezpečně pohlídaly. Škoda, že nám poslední zápas na podzim nevyšel lépe, ale u mě osobně převládají z uplynulých pěti měsíců pozitivní pocity, s hráči se velmi dobře spolupracuje a to říkám i přesto, že některé zápasy se nám nevydařily. Věřím, že v jarní části půjdeme herně ještě nahoru, protože hráči mají chuť na sobě pracovat,“ řekl trenér Kolína Aleš Majer.

Kolín: Cink – Herčík, Baško, Tománek, Kubánek (60. Lambert) – Plíšek, Brtek (69. Šátek), Pop, Pospíšil (60. Martínek), Kopecký (69. Kotek) - Štukhejl. Poločas: 1:0.