Dlouhá Lhota – Zásmuky 3:2

Do tohoto utkání neztratili oba soupeři žádný bod, domácí se pyšnili jedním z nejlepších útoků, hosté zase skálopevnou obranou. Konečný výsledek nebyl pro našeho zástupce příznivý. Zásmuky si připsaly první prohru a přenechaly Dlouhé Lhotě první pozici.

Ani druhé místo nemusí být ale po víkendu konečné, další patnáctibodové Klecany je mohou v neděli odsunout až na místo třetí.

„Nezačali jsme dobře. Přestože jsme věděli, že soupeř dává góly velice brzy, nevyvarovali jsme se hrubé chyby. Po špatné rozehrávce a zaváhání jsem inkasovali hned v první minutě. Myslím si, že potom už byl zbytek poločasu vyrovnaný. Bohužel během snad deseti minut druhého poločasu jsme dostali dvě branky a vypadalo to s námi špatně. Kluci to ale nezabalili, zvedli se a stáhli výsledek na 3:2 a nakonec jsme sahali i po bodu,“ uvedl trenér Zásmuk Vlastimil Chlád. „Narazili jsme na kvalitního soupeře, většina hráčů má zkušenosti z vyšších soutěží a jako mužstvo hráli velice dobře. Domnívám se ale, že jsme jim vítězství hodně umožnili hrubkama. Na druhou stranu se dá zase říci, že celkově to byl dobrý fotbal a že ani za stavu 3:0 jsme to nevzdali a snažili se,“ dodal Chlád.

Branky:1. Kořínek, 49. P. Šolc, 53. Krouský – 57. Polák, 71. Vaněk. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Zásmuky: Jón – Kotek, Lanc (55. Navrátil), Hanuš, Hemelík – Vaněk, Pechar, Čapek, Kutil – Polák, Lev (30. Sobotka).

(Miloslav Kapic)