Velim – Zásmuky 2:0

„Z naší strany to bylo jednoznačně nejlepší vystoupení na kolínském turnaji. Hráli jsme solidně,“ přiznal trenér Zásmuk Vlastimil Chlád. „Velimi jsme to hodně znepříjemnili a ta se o výhru musela bát až do poslední minuty. Vždyť první gól vstřelila po přestávce a druhý až v poslední minutě,“ dodal Chlád.
Jeho tým měl dokonce v utkání i několik šancí na vstřelení gólu, ale ani jednu nevyužil. „Je to škoda,“ povzdechl si Chlád. „Třeba v první půli jsme netrefili prázdnou bránu. Pak za stavu 1:0 běžel Vaněk sám na branku, ale taky nedal,“ hlesl zásmucký kouč.

Ale i tak své svěřence musel pochválit. „Třeba v zápase proti Kolínu jsme měli ze soupeře respekt, ale postupem času kluci zjistili, že se dát hrát s každým a naše výkony mají zlepšující se tendenci,“ uzavřel Chlád.

„Zůstali jsme silně za očekáváním. Hráči zatím víc vše komentují než hrají. V zápase bylo dvacet minut, které snesly přísnější měřítko, jinak to byla z naší strany tragédie. Máme do začátku jara co pilovat,“ uvedl trenér Velimi Jaroslav Němec. „Taky mě mrzí, že jsme neustále nekompletní. Pořád je někdo nemocný. Ale nicméně hráči si pořád myslí, že to půjde samo, ale to je blbost. Pořád hledají chyby někde jinde a ne u sebe. To mě štve nejvíc,“ čertil se Jaroslav Němec.


Branky: 70. Peterka, 90. vlastní. Poločas: 0:0.
Velim: Svoboda – Parys, Antoš, Marek, Regner (46. Peterka) – Vácha, Snop, Melechovský, Wolf – Zmeškal, Psohlavec.
Zásmuky: Jón – Kotek, Lanc, Hanuš, Kutil – Sobotka (70. Chábera, 80. Borovička), Bečvařík, Čapek, Vaněk – Pechar, Navrátil (46. Benda).