Zeleneč – Červené Pečky 2:1

A to se přitom Červené Pečky mohly pyšnit skvělou formou na hřištích soupeřů. V předchozích pěti kolech neprohrály. Než ale přišlo 15. kolo a utkání v Zelenči.

„Byl to náš jeden z nejhorších výkonů, co jsem v Červených Pečkách,“ přiznal trenér Miloš Malina. „Kluci mě zklamali. Co je nám platný, když jsme fotbalovější, máme větší procentuální držení míče, ale stejně nemáme žádný bod,“ hlesl. „Kluci si mysleli, že to asi přijde samo, jenomže pouze fotbalovost nestačí. Musí se to podložit ještě srdíčkem, a to naši kluci v Zelenči nepředvedli. Jediný, kdo si zaslouží absolutorium, je brankář Malý. Ostatní kluci mě naštvali. Taky jsem měl pěkně zkaženou rozlučku,“ dodal Malina.

Jeho tým nakonec mohl získat bod, ale v nastaveném čase Michal Kesner přestřelil prázdnou bránu. „Jestliže se k nám v některých zápasech v závěru přiklonilo štěstíčko, tak tady bohužel ne. Je to škoda, protože minimálně bod jsme si zasloužili,“ podotkl Malina.

Branky: 2. Barina, 31. Machovec – 8. Kulhánek. Rozhodčí: Myška. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 2:1.
Červené Pečky: Malý – Kedršt, Krátký, Holub, Janovský (58. Šváb) – P. Kesner (81. Svoboda), M. Kesner, Rejthárek, Vlasák – Slezák, Kulhánek.