„Když jsme dvakrát prohrávali o dva góly, už jsem ani nevěřil v zisk bodů, protože naše střelba je v poslední době mizerná. Ale díky nesmírnému nasazení všech hráčů jsme to dokázali otočit. Radost po zápase byla obrovská. Kluci si s diváky vychutnali děkovačku,“ uvedl trenér Jestřabí Lhoty František Machurka.

Duel se pro Jestřabí Lhotu nevyvíjel dobře. Dvakrát prohrávala o dva góly. V závěru však předvedla strhující finiš a nepříznivé skóre otočila. Vítězný gól vstřelil Petr Kesner z trestného kopu. Trefil to tak, jak to umí jenom famózní Messi. Na jeho pokus přes zeď brankář Fišer ani nereagoval.

„Na obratu mají podíl nejenom zkušení hráči, ale také mladí, kteří do hry dali energii a velkou bojovnost. Také bych chtěl ocenit soupeře, který hrál slušně a několikrát předvedl gesto fair play při chybném rozhodnutí sudích,“ dodal Machurka.

Branky: 41. Šindelář, 56. Klička, 76. Martinek, 86. Kesner – 18. Beneš, 22. Grus, 48. Müller. Poločas: 1:2.
Jestřabí Lhota: Málek – Krupka, Klička, Skalický, Hron (73. Trojan) – Věříš (54. Robovský), Kesner, Mikeš, Čáslavský (62. Kubíček) – Martinek, Šindelář (80. Dunka).