Zápas mu sedl. Výhra béčka Velimi nese především jeho podpis. „Čtyři góly jsem dal v přípravě proti Cerhenicím. V mistráku za muže ještě ne. Takže někdy v kariéře to bylo asi za dorost,“ řekl Kasal, jehož oblíbenou činností je hraní na Playstationu. „A také přítelkyně a rád vyrazím za písničkou,“ smál se střelec víkendu.

Bylo zřejmé, že oslavy probíhají i po nedělním mači. „Je to tak. Máme double, bráško,“ použil slova bývalého slávisty Simona Deliho. „Slavíme i teď. Oslavy devadesáti let se nám povedly,“ připomněl Kasal fakt, že nepostoupila jen rezerva z okresního přeboru, ale krajský přebor vyhrál také A tým.

Čím si vysvětluje, že velimské celky ovládly hned dvě soutěže najednou? „Máme silné kádry, to je jasné. Oba týmy mají nadstandardní kádry na své soutěže. A zvládli jsme to,“ řekl na chvíli vážný čtyřiadvacetiletý fotbalista Velimi, který si v mládežnickém věku zahrál také za Kolín.

Pak zase přesedlal na veselejší notu. Na otázku, co mu na čtyři zásahy říkali spoluhráči, bez zavání odpověděl: „Že ani jeden gól nebyl snadný. Všechny branky byly krásné a kluci mě chválili,“ smál se Kasal, kterého bude stát jeho počin rovnou tisícovku. „Tak mi to vypočítali. Ale až na zápisném, protože rozlučku jsme měli už dřív před tímto zápasem,“ dodal Matěj Kasal.

Mezi mládežníky se nejvíce dažilo mladšímu žákovi žiželickému Pavlu Vodičkovi, který nastřílel pět gólů.


Načítám tabulku ...