„Začátek zápasu patřil nám. Dostali jsme domácí pod tlak, ale nedokázali jsme vstřelit branku. Po jednom centru do vápna pískl rozhodčí hodně přísnou penaltu, a tu domácí proměnili. Hned po rozehrávce a centru ze strany jsme si dali vlastní branku. Po chvíli jsme netrefili z dobré pozice prázdnou bránu a pěknou střelu vyrazil brankář na roh. Tak trestal soupeř. Po naší chybě šel hráč sám na Svobodu a tomu nedal šanci. Do poločasu jsme domácí opět zmáčkli, ale nedařilo se nám v zakončení. Pomohla nám standardka, kterou Hartig dotlačil do brány," uvedl trenér Jiří Ceral.

„Druhý poločas se domácí zatáhli a my to měli na malém hřišti velice ztížené. Měli jsme dvě velké šance, ale ty vychytal výborný domácí brankář. V tomto utkání jsme neměli štěstí v zakončení jako minulý týden. První poločas jsme měli minimálně čtyři tutovky. Utkání rozhodla přísná penalta, ta nás pěkně rozhodila," dodal Ceral.

Branky: 24. Krulich z PK, 25. Voštiar, 33. Vytlačil – 42. Hartig. Poločas: 3:1.
Velim: Svoboda – Kyncl, Hartig, Hrabal, Kovařík (61. Martikán) – Hruška, Kopáček, Kasal, Jansta (77. Vlk) – Kukal, Novotný (82. Zajíc).