„Soupeř byl po celý zápas lepší, měl herní převahu. Vypracoval si pět tutových šancí, dvě zazdil a tři zneškodnil brankář Jansa. My hráli dobře z obrany a vyráželi do brejků. Kromě tří gólů jsme měli další tři dobré šance,“ uvedl trenér František Machurka.

Skvělé představení odehrál útočník Hojda. Ten v létě opustil kategorii žáků a již se prosazuje mezi dospělými. Proti Odřepsům skóroval jednou, nyní dvakrát. „Původně jsme plánovali, že ho nasadíme pouze na poločas, ale vzhledem k tomu, že nás bylo málo, hrál celý zápas a uvedl se v parádním světle,“ dodal Machurka.

Ten měl před zápasem problémy se sestavou, proto povolal posily z jiných klubů. „Z tohoto důvodu za nás chytal Jansa z Býchor a v poli nastoupil Mašinda. Je to hráč, který kdysi pode mnou hrál v Městci a nyní nastupuje ve třetí třídě na Nymbursku. To, že za nás hráli, neznamená, že je děláme k nám. Pouze nám vypomohli,“ zdůraznil Machurka.

Další zápas hraje Jestřabí Lhota v sobotu doma. V 17 hodin hostí Bohemii Poděbrady B.

Branky: Hojda 2, Mašinda. Poločas: 0:1.
Jestřabí Lhota: Jansa – Hron, Klička, Skalický, Kubíček – Martínek (46. Kubánek), Mikeš, Mojžíš, Dohanič – Hojda, Sixta (46. Mašinda).