Minulý týden čtyřmi trefami zvítězili nad poděbradským béčkem. Po týdnu se vrátili zpět na místo činu a v druhém poločase přetlačili Velim B (okresní přebor) poměrem 4:1.

Zápas na poděbradské umělce rozhodla druhá polovina, ve které padlo všech pět branek.

„Dá se říct, že první poločas jsme byli lepší. Na hřišti jsme měli asi čtyři velké šance, ale ani jednu jsme bohužel nedotáhli do konce,“ zhodnotil první dějství trenér Jestřábí Lhoty František Machurka.

„Ve druhé části měl převahu soupeř. Zvlášť prvních 20 minut měli velimští fotbalisté mnohem více ze hry. Nakonec to vedlo až k inkasované brance, po které se nám naštěstí podařilo rychle vyrovnat. Kluci se potom vzchopili,“pokračoval.

Po zdánlivě jasném výsledku kouč Machurka uznal, že o vítězství rozhodlo zejména štěstí. V utkání se blýskl Krupka, který vstřelil hattrick.

„Když porovnám zápas s tím minulým, tak si myslím, že naše hra nebyla tak kvalitní. Hlavně kombinace nám pokulhávala. Měli jsme štěstí, že se nám podařilo skórovat. Soupeř nám usnadnil průchod do útoku a branky padaly hlavně z brejků“, poznamenal Machurka.

Příští soupeřem Jestřabí Lhoty budou Krakovany. Dokáže Jestřábí Lhota znovu čtyřikrát skórovat?

Branky: Krupka 3, Mikeš Poločas: 0:0
Jestřábí Lhota: Heres – D. Týma, Klička, Skalický (72. L. Soukup), L. Soukup (46. Hron) – Kovařík, Kesner, Mojžíš, V. Soukup (46. Mikeš) – Krupka, Martínek (46. Čáslavský).

(Adam Růžička)