„Poprvé od začátku soutěže můžeme konstatovat, že se nám utkání po všech stránkách povedlo. Bojovnost, vytváření si brankových příležitostí, proměňování šancí, prosazení se proti silnému soupeři, dokonalá obrana a spokojenost diváků. Co víc si můžeme přát," uvedl trenér Vladimír Zeman.

„Opět se nám podařilo se prosadit velmi brzy. Zelenka v jedenácté a patnácté minutě utekl za obranu a oba průniky individuálně zakončil. To nás uklidnilo a jako vždy jsme zvolnili tempo. Soupeř toho nijak nevyužil a tak jsme hru kontrolovali zezadu a ze středu hřiště. Tak skončil první poločas. Ve druhé půli jsme opět začali napadat se snahou co nejdříve přidat třetí branku. To se nám podařilo za velkého přispění hostujícího brankáře, který neudržel jednoduchý míč a důrazný Nágl zasouval do prázdné branky. Podobným stylem završil svůj hattrick Zelenka, když vystřelil před vápnem na branku střelu, která letěla přímo na gólmana, za jehož přispění společně s přispěním bahnitého terénu před brankou skončil balón v síti. V posledních dvaceti minutách přidali ještě dvě branky naši netradiční střelci. Juřica hlavou po rohovém kopu a hokejista Dotter, který se v klouzavém terénu před brankou cítil jako na ledě a z malého vápna po souboji dotlačil míč do sítě," popsal klíčové situace Vladimír Zeman.

Branky: Zelenka 3, Nágl, Juřica, Dotter. Poločas: 2:0.
Sestava: Veselý – Suchý, Hoření, Machůrka, Uman – Nágl, Vlášek, Koděra (64. Jedlička), Vavák (55. Juřica) – Zelenka, Šindelář (59. Dotter).