Radim – Bělá 2:1

„Byl to zápas, ve kterém jsme chtěli potvrdit tři body z minulého zápasu. A to se nám podařilo. Ale to bylo jediné, s čím jsme mohli být spokojení. Přestože jsme čekali na pěkné počasí a lepší terén, a to vše jsme v neděli odpoledne měli k dispozici, tak náš výkon po většinu zápasu neměl parametry I. A třídy," uvedl trenér Radimi Petr Šafránek.

„V prvním poločase byl náš výkon ještě důstojný, ale druhý poločas byl z naši strany katastrofální a soupeř byl fotbalovější a zasloužil by si jeden bod odvézt. Proti byl ale náš kanonýr Jakub Slunéčko, který nám vystřílel tři body, když především jeho druhá branka byla výstavní a musela potěšit nejen nás trenéry, ale i diváky, kteří toho hezkého již po zbytek zápasu moc neviděli," dodal Šafránek.

Na jeho tým nyní čeká těžká šichta. Ve středu hostí v dohrávce vedoucí Jíloviště. „Doufám, že ve středeční dohrávce bude náš výkon odpovídající našemu postavení v tabulce a Jíloviště dokážeme doma potrápit," podotkl Šafránek.

Branky: Slunéčko 2. Rozhodčí: Bartůšek. Diváci: 80. Poločas: 2:1.
Radim: Výborný – Macháček, Novák, Baško, Dittrich – Janoušek (60. Čábelka), Exner (37. Hrodek), Volavka, Hrstka (46. Martiník) – Slunéčko, Havránek.