Polepy – Jablonec B 3:0

V deštivém počasí přišlo na fotbal jen padesát diváků a to byla škoda, hrál se totiž moc pěkný zápas. Domácí po poločase vedli 1:0, když se už ve 14. Minutě prosadil navrátilec do sestavy Vojtíšek, jemuž se zápas povedl. „Ale stav mohl být klidně 4:3 pro hosty. My jsme sice neproměnili šance, hlavně Křelina byl ve výborné pozici, ale mladý tým Jablonce se také prosazoval. Hlavně vytáhlý stoper Kouřil měl tutovky, jenže podržel nás výtečný Kopecký v bráně," popisoval první část kouč Polep Radek Kulhánek.

Druhý poločas měl teoreticky patřit naběhaným hostům, ale opak byl pravdou. Už po šesti minutách se ve skluzu prosadil Kocourek a druhým gólem zhodnotil akci Křeliny s Vojtíškem. A opět Kocourek v 66. minutě skóre uzavřel povedeným trestným kopem. „Výhry si velice cením, nebyla k ní snadná cesta. Hosté doplatili na svou nezkušenost, vždyť měli kromě šancí i několik přečíslení čtyři na dva. My jsme se výborně vyrovnali s absencemi Suchánka a Müllera, ve druhé části jsme už neztráceli tak rychle balony a podali dobrý výkon," dodal Radek Kulhánek.

Branky: 14. Vojtíšek, 51. s 66. Kocourek. Rozhodčí: Tereba. ŽK: 0:2. Diváků: 50. Poločas: 1:0.

Polepy: Kopecký – Dušek (72. L. Křelina), Kalivoda, Císař, O. Kodr (85. Zelenka) – Vojtíšek, Paták, Javorek, S. Kodr – Kocourek (83. Kmoch), Křelina.