„Dnes proti nám nastoupil asi nejlepší soupeř,  se kterým jsme se v této soutěži potkali," přiznal trenér Velkého Oseka Jiří Sodoma.

„Zápas začal jeho velkým náporem, ale první branku jsme vstřelili my z rychlého brejku dobře hrajícím Bayerem. Soupeř nás ale dále tlačil a z toho vyústila vyrovnávací branka. Asi od 20. minuty jsme se z tlaku vymanili, vyrovnali hru a vytvořili si množství šancí. Bohužel pro nás branky střílel soupeř. Jednu po naší individuální chybě, druhou po rychlém kontru.  Ve druhém poločase jsme se soupeřem drželi krok do 73. minuty, kdy soupeř nejdříve navýšil svůj náskok, ale z pokutového kopu na Bayera snížil David Adamec. Poté přišel náš kolaps, soupeř vstřelil tři branky a výsledkově jsme zaznamenali další debakl," dodal Sodoma.

„Za předvedenou hru je výsledek i dle místních znalců dost krutý. Zajímavostí je, že již podruhé během podzimní části neměl jeden z hráčů kopačky, kdy mu je podle jeho odpovědi nezabalili rodiče. Tímto bych je chtěl tedy pokárat," podotkl kouč Jiří Sodoma.

Branky: 7. Bayer,  64. D. Adamec z PK.  Rozhodčí: Chovanec. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas: 3:1.
Velký Osek: Kalinec – J. Adamec, Syřínek, Skala, Špaček (67. Munzar) – Koubek (72. Čech), Pfeifer, Polák, Mašek – D. Adamec, Bayer.