Radim - Benešov B 1:1

„Po nevydařeném prvním utkání jsme doma chtěli naplno bodovat. Ale nepodařilo se nám to především proto, že jsme ze čtyř šancí dokázali využít pouze jednu. Hostujícímu mužstvu stačilo k bodu dát jednu slepenou branku," hlesl trenér Radimi Petr Šafránek.

„Utkání se hrálo za poměrně silného větru a každý poločas pomáhal jednomu 
z mužstev. V první půli se hrálo především na naší polovině. Hostující tým využil větru ve 21. minutě, když jsme na chvilku ztratili koncentraci po otočeném autovém vhazování a Benešov šel do vedení. Tomu ale předcházela první tutovka, ve které selhal Havránek. Potvrdilo se – nedáš dostaneš. Druhou šanci do poločasu zahodil Hrstka," podotkl Šafránek.

„Ve druhém poločase nám pomáhal vítr a kromě nastřelené tyčky jsme neproměnili další šance, kdy měl dvě Havránek a jednu Novák. Už se zdálo, že branku nedáme, ale Havránek  alespoň částečně odčinil své předešlé šance a využil  skulinku 
v soupeřově obraně a dal vyrovnávající branku. Mladý hostující tým celý druhý poločas velmi obětavě bránil a chvílemi to vypadalo jako na hokeji, když hostující hráči padali úspěšně do našich střel. Bylo velmi těžké se prosadit, přesto jsme si měli poradit a soupeře porazit. Asi většina mužstev čeká konečně na jarní počasí a doufám, že na lepší zápasy," dodal Petr Šafránek.

Branky: 81. Havránek - 27. Voráček. Rozhodčí: Pudil. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1.
Radim: Výborný – Janoušek, Novák, Hrodek, Dittrich – Hrstka (46. Martiník), Jirků, Exner (70. Čábelka), Volavka – Slunéčko, Havránek.