Jeden z těch tradičních se odehrál ve Třebovli, kde sobota patřila turnaji starých gard. Týmy Třebovle, Lošan, Kouřimi a Liberce si to mezi sebou rozdaly systémem každý s každým v utkáních na 2x20 minut. Po odehraných šesti zápasech se radovala domácí Třebovle, která neztratila ani bod.

Druhou příčku obsadily Lošany, které si v přímém souboji poradily s týmem Kouřimi a i v deseti hráčích dokázaly otočit senzačně výsledek z 0:2 na 3:2.
Na čtvrté příčce skončil tým Liberce. Pravidelnému účastníkovi tohoto turnaje tentokrát nepřálo štěstí a i přes svou fotbalovost nedosáhl na vyšší umístění.

„Turnaj hodnotíme jednoznačně pozitivně. Podařilo se dát dohromady týmy, které si přišly s chutí zahrát a na atmosféře, která během celého dne na našem hřišti panovala, to bylo znát," řekl jeden z pořadatelů Daniel Richter.

„I díky našim dalším pomocníkům a rozhodčím se nám po turnaji dostalo jen kladných ohlasů. Tímto jim děkujeme. Pro nás to byly nové organizační zkušenosti, které chceme využít v přípravě dalšího ročníku. Kromě tradičních týmů nás potěšila i účast nováčka z Lošan. V jeho dresu se představil i bývalý ligový fotbalista Petr Pavlík, který prošel týmy jako například Slovácko, Brno, nebo Jablonec a v současnosti hraje v Zápech," dodal jeho kolega z organizačního výboru Ladislav Pokorný.

Těm předal pomyslné organizační žezlo dlouholetý pořadatel této akce Milan Růžek.

Tabulka

1. Třebovle 9 bodů
2. Lošany 6 bodů
3. Kouřim 3 body
4. Liberec 0 bodů

Nejlepší hráči jednotlivých týmů

Třebovle – Jiří Kruliš
Lošany – Jaroslav Miler
Kouřim – Pavel Hanuš
Liberec – Petr „Sony" Sonntag