„Ke třetímu týmu tabulky jsme opět odjížděli v neúplné sestavě a navíc část týmu dorazila ze zpožděním a musela nastoupit bez možnosti rozcvičení. To se také v první části prvního poločasu ukázalo jako zlomové. Ve třetí minutě jsme obdrželi poměrně lacinou branku. Domácí velmi slušně kombinovali a především uměli hrát moderní systém pojetí futsalové hry, což je rotace hráčů na hrací ploše. Některým našim hráčům to zpočátku dělalo problémy, ale díky Havránkovi v brance jsme se drželi," uvedl trenér Michal Škopek.

„Postupně jsme se i my začali dostávat do hry a i podle slov delegáta jsme byli ve druhé části prvního poločasu dokonce lepším týmem. Vytvořili jsme si čtyři jasné tutovky, ale naši útočníci nedokázali prostřelit domácího brankáře," litoval Škopek.

V první půli se Kolín ještě držel, pak mu však postupně docházely síly a výsledkem toho bylo pět inkasovaných branek.

„Úvod druhého poločasu patřil opět nám, jenomže Kovařík neproměnil své sólo a ani následný doraz míče do branky. Bohužel pak jsme začali propadat a především individuálními chybami jsme pomohli soupeři ke skórování. Ve 27. minutě jsme obdrželi dva slepené góly a vzápětí opět po naší chybě jsme dostali čtvrtý gól a bylo po hře. V závěru jsme otevřeli hru, opět si vytvořili šance, například Vacek nastřelil břevno, ale domácí své zasloužené vítězství již nepustili," dodal Škopek.

Kolín je v průběžné tabulce na předposlední jedenácté příčce. Tu si může již v pátek vylepšit. Od 18.30 hodin hostí 
v hale Stap bar pátou Legii Příbram.

Sestava: Havránek – Škopek, Vacek, Kloboučník, Šváb – Navrátil, Kovařík.