Česká divize staršího dorostu U19

FK Kolín – Nymburk 8:0 (13. a 65. Rosendorf, 37. M. Novák, 45. Záhora, 49. Žemba, 67. Vlášek, 70. z PK a 72. O. Novák).

Česká divize mladšího dorostu U17

FK Kolín – Nymburk 5:0 (4. Tichý, 21. a 25. Koděra, 69. Nevečeřal, 15. Hetcl).

Česká divize starších žáků U15 a U14

Jablonec – FK Kolín 10:0, Jablonec – FK Kolín 3:3 (PK 3:1, 2. a 44. Koutský, 44. Hurt).

Česká liga mladších žáků U13 a U12

FK Kolín – Hradec Králové 5:4 (4. Jahoda, 10., 30. a 50. Novotný, 18. Endler), FK Kolín – Hradec Králové 2:8 (22. Bolard, 66. Klepal).

Okresní přebor dorostu

Křečhoř – Louňovice 11:1 (3., 34. Rak, 13., 20., 26., 46. Matějka, 16. Rychlík, 67. Nesvorný, 70. Skočdopole, 75. Pánek, 79. Němec), Štítary – Stříbrná Skalice 6:1 (31. Bukač z PK, 35. Uman, 45. Kovařík, 49. Opolzer, 55. Kovařík, 81. Mikeška), Cerhenice – Konárovice 3:2 (60. Kuric, 89. Michálek, 90. Nykodym – 9. Čapek, 85. Sýkora), Zásmuky – Tuchoraz 0:11 (15. a 73. J. Novák, 19. a 81. Varga, 25. a 28. T. Novák, 55., 64. a 78. Houžvička, 60. a 70. Šafář), Radim/Plaňany – Ovčáry 4:0 (66. Josífek, 72. a 79. Balazs, 74. Doležal), Sendražice – Krakovany 1:2 (80. Záhora – 2. Chvojka, 77. Novák).

Okresní přebor starších žáků

Ratboř – Tuchoraz 10:0 (2. a 30. Bak, 9., 54. a 57. M. Kruliš, 10. a 43. Tichý, 17. Benc, 68. a 70. O. Kruliš), Volárna – Štítary 5:3 (13., 20., 23. a 45. Kratochvíl, 60. Novotný – 28. Machurka, 46. Hübšt, 50. Kaňkovský), Liblice – Konárovice 0:7 (4. a 20. Pešta, 13. a 49. R. Špinka, 15., 59. a 66. M. Špička), Sendražice – Dolní Chvatliny 2:2 (PK 5:3, 38. Pánek, 40. Tvrzník – 44. Smrkovský, 61. Hoření), Kouřim – Radim 4:1 (17. Hervert, 31. a 48. Kocián, 50. Lindáková – 9. Janeček), Suchdol – Břežany II 9:0.

Okresní přebor mladších žáků A

Kouřim – Zásmuky 3:3 (29. Hampejs, 36. Stoklasa, 57. Hubáčková – 10. Švanda, 19. Petr, 35. Čapek), Bečváry – Velim 2:5 (15. Hoření, 43. Labuť – 19. Holzbauer, 27. Sikáčková vlastní, 38. Pena, 49. Kostelecký, 58. Veit), Rostoklaty – Vrbová Lhota 2:3 (37. Kolář, 57. Menšík – 6. Poselt vlastní, 14. Kolář vlastní, 41. Horníček), Radim – Český Brod 1:3 (21. Nedvěd – 11. Šimák, 18. Fňukal, 23. Vankat).

Okresní přebor mladších žáků B

Suchdol – Žiželice 11:3 (28. a 42. Vrbický, 32. Volejník), Býchory – Velký Osek 1:4 (59. Mach – 34. Krucký, 38. Koška, 41. Rojt, 50. A. Novák), Jestřabí Lhota – Týnec nad Labem 2:3 (30. Topinka, 31. Senohrábek – 20. Hübšt, 37. a 42. Klepal), Červené Pečky – Štítary 6:0 (18. a 52. Hlavička, 21. Beran, 43. Zadražil, 45. Litera, 57. Peroutka).