I. A třída dorostu, skupina C

Velim – Kouřim 2:0 (65. Kuchař, 74. Ceral)
Velký Osek – Litol 2:0 (20. Šmiřák, 46. Kulíček)
Jestřabí Lhota – Kostomlaty 1:0 ( 57. Jehlička)
Český Brod – Pečky 2:3 (53. Gajdasz, 84. Kohout - 41. a 60. Novák, 84. Holub)
Čelákovice – Červené Pečky 3:3 (4. Prel, 50. Kostoláni, 61. Choura - 44. Zelenka, 70. Suchomel, 73. Šlejmar)

Okresní přebor dorostu

Cerhenice – Zásmuky 4:8 (16. Charouzek, 50. a 51. Basarabs, 80. Nykodym - 14. Bárta, 21. Olah, 42., 60., 84. a 88. Žemba, 45. Čáp, 89. Přibyl)
Tuchoraz – Suchdol 2:1 (41. Novák, 81. Varga - 84. Tůma)
Chotusice – Radim 10:2 (5., 21., 51., a 78. Matula, 7. a 55. Žilka, 33. Tuzar, 70. Vančura, 84. Kuna, 89. Stošek - 42. a 65. Rak)
Ovčáry – Vrdy 0:8 (16. a 37. Quy Le Xuan, 17. a 43. Vocl, 24. Vančura z PK, 55. Plašil, 59. Bíža, 75. Andrle)
Křečhoř – Krakovany 7:2 (4. Korbelář, 25. Matějka, 26. Nesvorný, 37. Němec, 59. Hnátek z PK, 72. Miler, 81. Pánek - 39. Pospíšil, 67. Svoboda)

Krajský přebor starších žáků

FK Kolín – Sedlčany 13:0 (1. Kenardžiev, 2., 7., 32. a 36. V. Šámal, 3. J. Šámal, 8., 27. a 28. Vilím, 50. a 53. Zahradníček, 60. Pelikán, 65. Toman)
Pečky – Sp. Příbram 1:2 (7. Švára - 28. a 51. Žižka)
Brandýs/Boleslav – Velim 0:4 (11., 51. a 69. Vokřál, 46. Štros)

Krajský přebor mladších žáků

FK Kolín – Sedlčany 5:2 (2. a 25. Martin, 8. Pěnkava, 45. Pluhař, 53. Endler - 12. Štemberk, 31. Kočí)
Pečky – Sp. Příbram 0:2 (9. Mígl, 44. Burda)
Brandýs/Boleslav – Velim 2:5 (11. Malák, 16. Veselý - 23., 30., 46. a 51. Mén, 49. Bašta vlastní)

I. A třída žáků, skupina B

Český Brod – Sázava 4:6 (23. Šermauer, 26., 43. a 68. Kuchař - 3., 4., 42. a 70. Tolar, 31. Piasecki, 37. Svoboda)
FK Kolín B – Benátky nad Jizerou 4:5 (8. a 66. Poula, 12. Žídek, 64. Nehasil - 9. a 49. Chalupa, 30. Ječný, 40. Šubrt, 44. Bažo)
Jestřabí Lhota – Mnichovohradišťský 2:0 (33. Chvojka, 34. Teplý)

Okresní přebor mladších žáků

Kouřim – Bečváry 2:5 ( 52. Hampejs, 58. Ingr - 11. a 25. Hoření, 23. Brázda, 45. a 59. Havránek)
Štítarský SK – Polepy 0:6 (5. a 26. Zadražil, 15. a 49. Krumich, 45. Kilián, 50. Litera)
Rostoklaty – Býchory 5:1 (2., 13., 42. a 49. Čolakov, 58. Tuček - 38. Mach)
Radim – Jestřabí Lhota 2:2 (22. a 52. Dvořáček - 9. Rozumný, 32. Rezler)