KP staršího dorostu

FK Kolín – Konárovice nehráno, hosté nepřijeli

KP mladšího dorostu

FK Kolín – Neratovice nehráno, hosté nepřijeli

I. A třída dorostu, skupina C

Pečky – Velký Osek 3:1 (36., 47. a 51. Richter - 81. Šmiřák)
Kouřim – Český Brod 1:4 (90. Navrátil - 5. Rezek, 40. Gajdasz, 56. Šíma, 68. Rezek)
Litol – Jestřabí Lhota 0:6 (6. Záhora, 7. a 70. Pavlov, 33. a 50. Hlaváč, 79. Pokorný)
Červené Pečky – Městec Králové 7:1 (15. Suchomel, 18. Horňák, 41. a 77. Šlejmar, 53. Hendrych, 68. Sýkora, 86. Herout - 25. Kršňák)
Úvaly – Velim 0:3 (1. Ceral, 41. Kopecký, 73. Červenka)

Okresní přebor dorostu

Zásmuky – Chotusice 9:5 (5. Hozman, 25. a 57. Bárta, 40., 55., 75. a 88. Žemba, 70. Olah, 82. Chylík - 1. Svoboda, 15. a 85. Černý, 73. Tuzar, 77. Vančura, 85. Černý)
Krakovany – Cerhenice 4:3 (9. Sedlák, 28. Klokočník, 76. a 82. Svoboda - 19. Charouzek, 33. a 63. Basarab)
Štítarský SK – Křečhoř 1:6 (19. Miškovský - 4. a 90. Pánek, 54. Nesvorný, 65. a 78. Rak, 66. Rychlík)
Suchdol – Ovčáry 12:2 (3. Dolejš, 23. a 63. Šibrava, 24. a 74. Pekař, 26., 44. a 57. Hruška, 49. Novotný, 70., 76. a 88. Laštovka - 49. a 68. Baláž)
Radim – Tuchoraz 1:4 (65. Levkiv - 21. a 73. Houžvička, 31. Novák, 53. Sodoma)

KP starších žáků

FK Kolín – Kunice 11:0 (9., 21. a 28. Vilím, 11., 19., 38. a 58. J. Šámal, 26. a 56. Pelikán, 48. a 69. V. Šámal)
Velim – Švermov 5:0 (19. O. Vokřál, 25. a 69. J. Vokřál, 30. Noll, 60. Hrabal)
Beroun – Pečky 3:2 (1. Krpálek, 44. Janák, 68. Pošmurný - 19. Švára, 29. Buřič)

KP mladších žáků

FK Kolín – Kunice 3:0 ( 27. Fojtů, 35. Novotný, 50. Jindra)
Velim – Švermov 2:1 (12. Slabý, 55. Dočkal - 22. Frühauf)
Beroun – Pečky 0:2 (5. Středa, 58. Stuchlík)

I. A třída žáků, skupina B

Čáslav – Jestřabí Lhota 3:4 (14. Z PK, 22. a 45. Miláček - 4. a 18. Z PK Robovský, 29. a 51. Chvojka)
FK Kolín B – Kutná Hora 3:4 (6. Koutský, 12. Poula, 28. Exner - 10. Štěpánek, 20. Doubrava, 36. a 57. Pleva)
Zeleneč – Český Brod 17:0 (7., 9., 51. a 67. Breburda, 20., 58. a 60. Štádler, 23. Ešner, 32. a 56. Sirotek, 33. Kučera, 38. a 62. Veselý, 48. a 50. Chroust, 64. Vaněk, 66. Štrobl)

Okresní přebor mladších žáků

Býchory – Radim 0:10 (3. a 45. Chramosta, 15. a 31. Zícha, 21. a 48. Mašín, 25. a 30. Moravec, 36. a 40. Hubáček)
Jestřabí Lhota – Kouřim 12:0 (3. a 47. Rezler, 7., 8. a 69. Votroubek, 16. Louman, 27. a 29. Dvořák, 37. Sýkora, 45. a 52. Pešta, 64. Věříš)
Třebovle – Rostoklaty 4:4 (37., 39., 41. a 50. Čáslava - 13. Křivka, 22. Ernest, 24. a 29. Čolakov)
Bečváry – Štítarský SK 4:4 (3. Smrkovský, 27. a 28. Hoření, 38. Sikáčková - 4., 32. a 55. Tvrdý, 36. Zaharov)
Polepy – Český Brod 2:10 (25. Marek, 59. Hlavička - 1., 10. a 40. Saska, 6. a 48. Bílek, 9., 29. a 53. Blecha, 25. Částka, 56. Šermauer)