KP staršího dorostu

Nymburk - FK Kolín 0:0

KP mladšího dorostu

Nymburk - FK Kolín 1:1 (25. Levý - 11. Koděra)

I. A třída dorostu, skupina C

Velim – Český Brod 0:2 (33. Ravizza, 65. Kopecký vlastní)
Kouřim – Jestřabí Lhota 3:5 (24. Štuller, 26. a 35. Dufek - 13. a 57. Šindelář, 17. a 48. Záhora, 87. Pavlov)
Pečky – Čelákovice 12:0 (7. a 10. Richter, 9. Březina, 26., 37. a 77. Novák, 40. Holub, 49. Buřič, 53. Sosvor, 70. a 85. Křivský, 75. Doležal)

Okresní přebor dorostu

Vrdy – Krakovany 4:1 (17. Černý vlastní, 23. Lengál, 26. Plašil, 67. Pavlas - 71. Svoboda)
Zásmuky – Ovčáry 20:0 (1., 54., 60. a 67. Žemba, 10., 62. a 68. Olah, 11. a 70. Skočdopole, 13. a 36. Chylík, 17. Jaroš, 25., 28., 30. a 82. Bárta, 55., 56. a 57. Pazdera, 80. Hozman)
Suchdol – Křečhoř 5:1 (4. Laštovka, 37. a 90. Vořechovský, 56. Dolejš, 87. Tůma - 24. Pánek)
Chotusice – Tuchoraz 0:5 (12. Varga, 36., 43. a 78. Novák, 51. Houžvička)

KP starších žáků

Sedlčany – Velim 0:2 (27. Vokřál, 66. Štros)
FK Kolín – Mělník 6:0 (5. a 58. Vilím, 37. a 46. Šámal, 64. Bína, 69. Škorpil)
Rakovník – Pečky 0:1 (22. Buřič)

KP mladších žáků

Sedlčany – Velim 5:0 (32. a 37. Štemberk, 34. Bartáková, 40. Křesina, 58. Brunclík)
FK Kolín – Mělník 2:1 (41. a 46. Jahoda - 9. Donner)
Rakovník – Pečky 1:3 (43. Fiška - 13. Müller, 48. Moravec, 55. Zajíc)

I. A třída žáků, skupina B

Zeleneč – Jestřabí Lhota 1:2 (56. Chroust - 32. a 55. Robovský)
FK Kolín B – Dobrovice 2:5 (7. Koutský, 38. Jahoda - 11. Mráček, 13. a 20. Kopecký, 14. Svoboda, 21. Durna)
Kutná Hora – Český Brod 4:0 (4. Doubrava, 11. a 26. Pleva, 63. Turecký)

Okresní přebor starších žáků, skupina A

Ratboř – Břežany II 9:0 (15., 16., 24. a 55. Tichý Pavel, 22. a 24. Tichý Petr, 50. Málek, 40. Poselt, 53. Dohanič)
Kouřim – Dolní Chvátliny 7:0 (22., 26., 34., 49. a 58. Štuller, 37. a 53. Vaňkovský)
Tuchoraz – Plaňany 1:1 (PK 3:1, 47. Kubiatko - 32. Kuchař)
Červené Pečky – Liblice 5:2 (2. Rathouz vlastní, 37. a 46. Kaftan, 51. Bičák vlastní, 69. Maršík - 13. a 53. Kováč)

Okresní přebor starších žáků, skupina B

Volárna – Krakovany 1:2 (4. Peřina - 38. Černý, 50. Vondra)
Týnec nad Labem – Žiželice 2:2 (PK 0:1, 27. Vejdělek, 69. Smutný - 13. Vrbický, 57. Pižl)
Štítarský SK – Velký Osek 1:1 (PK 6:5, 12. Žilka vlastní - 53. Žilka)
Ovčáry – Sendražice 3:3 (PK 0:2, 25. a 70. Žemba, 40. Surmaj - 19. a 56. Forman, 68. Sixta)
Konárovice – Suchdol 1:1 (PK 3:0, 58. Plachý - 42. Tůma)

Okresní přebor mladších žáků

Býchory – Kouřim 2:4 (11. Mach, 56. Movsesjan - 3. a 15. Nádeník, 20. Hampejs, 29. Kocián)
Štítarský SK – Český Brod 0:13 (5., 9., 55., 58. a 60. Blecha, 16. Bílek, 24. Šimák, 26. Kuneš, 45. Majerová, 48. Tesař, 50. Částka, 52. a 59. Saska)
Třebovle – Jestřabí Lhota 1:3 (11. Čáslava - 26. a 28. Dvořák, 32. Sýkora)
Polepy – Rostoklaty 4:6 (10. Krumich, 21. Zadražil, 33. Marek, 40. Litera - 4., 8. a 19. Čolakov, 5. Ernest, 25. a 48. Křivka)