„Od začátku jsme měli zápas pod kontrolou a úvodní dvacetiminutovku jsme odehráli opravdu dobře. Přicházely i šance, které se nám nepodařilo gólově vyřešit. Pak se hra vyrovnala a prostor dostal i soupeř. Naštěstí pro nás ani jednu ze dvou příležitostí nedal. Byli jsme to před poločasem my, kdo dokázal udeřit a to dokonce dvakrát za dvě minuty. Do kabin se nám tedy šlo o dost klidněji,“ zhodnotil úvodní poločas trenér Jindřich Stejskal.

„Fantasticky nám vyšel i vstup do druhého poločasu. Vstřelili jsme další dvě rychlé branky a definitivně tak rozhodli. Byli jsme rázem uvolnění a to se projevilo i na naší hře. Kluci si věřili, kdy i těžké situace dokázali řešit fotbalově. Byla na nich znát opravdu chuť a z té pramenily další dva góly,“ chválil výkon týmu jeho lodivod Jindřich Stejskal.

„Zkrátka, hráli jsme přesně podle textu naší hymny Fotbal je vášeň, kterou pro nás složil spoluhráč Martin Kohout,“ nezapomněl připomenout důležitý hnací motor mělnické destrukce Stejskal.

Branky: 39., 47. a 49. Šťastný, 40. Gajdasz, 58. Sedláček, 62. Hanzl. Poločas: 2:0.
Český Brod B: Vymazal – Čermák (60. Moško), Kliment, Mužík, Balík – Miňovský, Stejskal, Šťastný, Gajdasz, Hanzl – Sedláček.