„Je to hezká série, ale my nesmíme usnout na vavřínech. Příští týden nás čeká těžké utkání ve Vykáni,“ upozornil trenér Jaroslav Havrda.

To je ale až příští víkend. Ten poslední byl v podání Kolína výborný. Tři vstřelené branky, žádná inkasovaná. „Panuje velká spokojenost. Hlavně jsem rád, že jsme potvrdili tři body ze Živanic,“ poznamenal Havrda.

Úvod nenaznačoval, že se utkání nakonec změní v exhibici. Turnov hýřil aktivitou. Branku z toho ale nevytěžil.

Naopak Kolín byl v koncovce efektivnější. První branku vstřelil hlavou Biško, kterého z trestného kopu našel Nešpor.

Druhý přidal také hlavou Živný, jehož vybídl ke skórování Vácha. Tato dvojice mohla rozveselit přítomné diváky už chvíli předtím, ale Živný v jasné pozici mířil trestuhodně nad.

Turnov se o slovo přihlásil těsně před přestávkou. Pěknou střelu Horáka ale bravurním zákrokem vytěsnil Pellegrini.

Po změně stran se už hrálo podle kolínských not. Pod třetí gól se největší měrou podepsal útočník Křelina. Vybojoval míč, pelášil s ním do vápna, všiml si nabíhajícího Veselého, kterému míč naservíroval jako na zlatém podnosu. Ten už slízl jenom smetanu.

Hráči Kolína nepřestávali v aktivitě. Další dobrou možnost měl po Veselého centru hlavičkující Vácha, tomu ale překazil radost gólman Hyka.

Muž s číslem 1 v závěru ještě zneškodnil pokus střídajícího Puka.

Hostům nebyl souzený ani čestný gól. Proti Petrlákovi v nastaveném čase dobře zasáhl vybíhající Pellegrini.

„Kromě úvodu, kdy jsme asi dvanáct minut tahali za kratší konec a přežili jednu pološanci, jsme na hřišti dominovali,“ potěšilo Jaroslava Havrdu.

„Předvedli jsme dobrou hru, spoustu hezkých akcí. jenom škoda, že jsme nepřidali víc branek,“ dodal.

Branky: 34. Biško, 44. Živný, 59. Veselý. Poločas: 2:0.
Kolín: Pellegrini – Biško (56. Mlynka), Šourek, Nešpor, Seifert (81. Záhora) – Živný – Vácha (77. Novák), Němeček, Čapek, Veselý (Koděra) – Křelina (74. Puk).