Č. BROD  – JUN. M. BOLESLAV   1:2

„Čekali jsme, že to bude kolotoč, neboť stejný soupeř nasázel v přípravě sedm gólů Benátkám nad Jizerou, které jsou naším soupeřem v mistrovské soutěži," načal hodnocení zápasu vedoucí českobrodského mužstva Jan Křen.  „Boleslavští mladíci nás ale nepřehráli. V první půli byla hra vyrovnaná, spíše my jsme měli náznaky šancí," řekl k prvnímu poločasu Jan Křen.

Zápas se zlomil v úvodu druhého dějství. Boleslav dala v rozmezí dvanácti minut dvě branky. „Ten druhý poločas pro nás začal nešťastně. Soupeř proměnil brzy pokutový kop a za dalších deset minut zvýšil, když prošel míč k volnému hráči a ten se trefil pěknou ranou z voleje. My jsme odpověděli krásnou brankou Valtera, který přehodil hostujícího brankáře z dobrých šedesáti metrů. Pak už se to jen v klidu dohrávalo. Soupeř ale lepší nebyl, my jsme podali dobrý výkon," chválil českobrodský celek vedoucí mužstva.

Další zápas sehraje Český Brod v sobotu a to už půjde o soutěžní utkání. V rámci poháru se střetne s třetiligovým Převýšovem. Utkání na hřišti v Sibřině začne v 17 hodin.

Branky Č. Brodu: Valter. Poločas: 0:0.
Český Brod: Sova – Janda, Kozák, Marek, Mlejnek – Jerie, Vobořil, Šindelář, Valter, Farkaš – Froněk, střídali Müller, Bora.