Mnichovo Hradiště - Zásmuky 0:0

„Věděli jsme, že nás dneska nebude čekat nic lehkého, ale chtěli jsme uhrát, co nejlepší výsledek," nechal se slyšet Luboš Vondra, trenér hostujících Zásmuk. V první půli to se Zásmuky vypadalo nadějně. Udávaly tempo hry a svého soka přehrávaly. „Ano. Domácí jsme zatlačili," potvrdil Vondra. Jen škoda, že šance forvarda Lva neskončila v síti domácího gólmana. Domácí jen odkopávali míče a spoléhali na rychlé brejky, k němž měli vhodné dva rychlé útočníky. Po brejku si také Mnichovo Hradiště vypracovalo dvě nebezpečné šance, naštěstí ani jedna gólem neskončila. I druhý poločas začal mírným tlakem hostů.

Pak je však přibrzdilo vyloučení Melicha, ten si z první půle přinesl žlutou kartu za faul. Druhou mu sudí Kubečka udělil za to, že mu vykukovaly černé elasťáky z pod trenek. „To by rozhodčí musel vyhodit deset lidí za zápas," měl pravdu Luboš Vondra. Poté Zásmuky musely přeskupit rozestavení a změnit systém hry. Na hřiště v 65. minutě přišel zásmucký Navrátil. Na pažitu pobyl jen dvě minuty než v 67. minutě na půlce faulem zastavil protiútok domácích. Následovala červená karta a Zásmuky rázem hrály v devíti. ,,Pak už jsme se soustředili jen na obranu a snažili se držet míč," popsal lodivod Zásmuk. To se jim povedlo, branku Zásmuky neinkasovaly, a tak si vzhledem k průběhu duelu odváží velice cenný bod. „Bod je za druhý poločas velice cenný, takže jsem s ním spokojen. Skvěle zachytal Kopřiva a velice dobře hrál střední záložník Pechar," chválil své svěřence Luboš Vondra.

Rozhodčí: Kubečka. ŽK: 3:2. ČK: 62. Melich, 67. Navrátil (oba Z). Diváci: 120. Poločas: 0:0.

Zásmuky: Kopřiva - Hemelík, Lanc, Hanuš, Kotek - Bečvařík (64. Vondra), Pechar, Melich, Čapek (65. Navrátil) - Vaněk, Lev.