Zásmuky se zatím vždy pohybovaly v té lepší polovině tabulky, naposledy skončily na pátém místě. „Naším cílem pro nový ročník je dosavadní pozici udržet a v konečném účtování si alespoň o jednu příčku v tabulce polepšit. V přípravě jsme se zaměřili především na zlepšení útočné fáze a také ve výběru nových hráčů jsme preferovali hru dopředu. Myslím si, že Lev je v tomto směru příslibem a měl by naší útočnou hru pozvednout. V kádru navíc zůstává Václav Melich, který zamýšlel ukončit účinkování v prvním mužstvu a podařilo se nám ho ještě přemluvit. Bohužel na přípravu nebylo příliš času a také kádr nebyl od začátku kompletní, nebylo to zcela podle mých představ. A samozřejmě hráči také odjížděli na dovolené,“ ulevil si nový trenér Zásmuk Luboš Vondra.

Statistika přípravných zápasů není pro zásmucký tým nijak povzbudivá, ale jednalo se o týmy z krajského přeboru, na jaře byly ještě přeborové i Semice. „Zápasy byly ovšem dohodnuty ještě za trenéra Kloučka, já bych volil soupeře z nižších tříd,“ řekl před začákem soutěže Luboš Vondra.

Změny v kádru

Odešel: Štefan Auer.
Přišli: Martin Hemelík (Říčany), Jindřich Vaněk, Lukáš Lev (oba Velim), Jiří Pechar (návrat z Liberce), Marek Papírník (návrat z hostování), v jednání je ještě příchod Lukáše Fettra z Bečvár.
Kádr – brankář: Ondřej Kopřiva.
Obránci: David Kotek, Jiří Hanuš, Lukáš Lanc, Martin Čapek, Jakub Navrátil.
Záložníci: Jaroslav Havrda, Jaroslav Bečvařík, Martin, Hemelík, Jiří Pechar, Michal Mareček, Václav Melich, Miroslav Černý, Lukáš Lev, Marek Papírník.
Útočníci: Jindřich Vaněk, Martin Mašín, Tomáš Borovička.

Miloslav Kapic