Sokoleč – Zásmuky 5:0

Diváci se ještě nerozkoukali a hosté už prohrávali po gólu Martínka. A v 10. minutě na tom byly Zásmuky ještě hůře, to když se trefil Souček. A pak zaúřadoval domácí středopolař Šťastný, který dal hattrick a hosty dorazil.

Domácí vyhráli zcela zaslouženě. V utkání byli jasnými pány a hosty pustili do dvou nebezpečných situací. Střelu Pavlíka vyrazil Podrázský a pokus Bendy zastavila tyč Podrázského brány. Domácí měli hned několik výborných příležitostí a nakonec se radovali z pětigólového vítězství. Čtvrtý a pátý gól dal Šťastný z trestného kopu a na obou se podepsal i brankáč Kopřiva. Opravdovou lahůdkou byl třetí gól domácích. Pavel Němec poslal před branku nadýchaný bochánek a Šťastný míč hlavou poslal pod víko zásmucké svatyně. Ve druhém poločase byli hosté zralí na ručník, jejich výkon byl trapný.

„My už jedeme prohrávat, už nejedeme bodovat. Špatná trénovanost. Když jim sečtu tréninky za dva měsíce, tak někteří hráči mají třeba pět tréninků. A to je na tuhle soutěž hrozně málo. A taky na to, co umí,“ zuřil po utkání hostující trenér Josef Jůza. „Zase jsme udělali chyby uprostřed, přes prostředek dostáváme nejvíce gólů,“ dodal Jůza.

Branky: 2. Martínek, 10. Souček, 43., 58. a 69. Šťastný. Rozhodčí: Rybka. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 3:0.

Sokoleč: Podrázský – Zahradník, Soukup, Zemanec, Černý – Martínek (39. L. Němec), Vodvářka, Šťastný (80. Jeník), P. Němec – Souček (70. Vančura), Koula.

Zásmuky: Kopřiva – Lanc (30. Papírník), T. Durňák, Ondrák, Bečvařík – Benda, Volf, Melich, Pavlík (58. Milner) – Kargl, Černý.