V nadcházejícím ročníku se již budou muset obejít bez veterána Tibora Mičince, který se ujal trenérského křesla v Kutné Hoře. V přípravných utkáních bylo na fotbalistech Zásmuk vidět, že se chtějí fotbalem bavit. Jak tomu bude v mistrovských zápasech, to ukáže až čas. Celkově jsou ale v Zásmukách s přípravou spokojeni. „Tak je vidět i na výsledcích, že kluci hráli v přípravě spíš na krásu a bavili se fotbalem. Byly to zápasy nahoru dolů, bez nějakých defenzivních úkolů,“ prohlásil trenér Zásmuk Josef Jůza.

A jak je trenér Zásmuk spokojený se svým hráčským kádrem? „Jsem rád, že kluci chodili na tréninky. Snažil jsem se, aby to pro ně bylo příjemné a bavilo je to. Jinak pravda je ta, že máme poměrně úzký kádr,“ sdělil kouč Jůza.

Dvě nové tváře přivítal nováček soutěže ve svém týmu a sice útočníka Kargla a obránce Chocholu. Ten je vlastně staronový. Pauzíroval kvůli práci. „Věřím, že pomůžou, navíc jsme úspěšně zapracovali dorostence Černého a Vomáčku,“ podotkl kouč. Podle Josefa Jůzy není vyloučené, že se jeho tým ještě rozšíří o některé nové hráče, ale v současné době není příchod žádného hráče na spadnutí.

Soupiska Zásmuk

Kopřiva Ondřej, Durňák Tomáš, Chochola Martin, Lanc Lukáš, Vomáčka Jakub, Papírník Marek, Čapek Martin, Benda Petr, Sobotka Luboš, Melich Václav, Vondra Luboš, Pavlík Jan, Mareček Michal, Kargl Ladislav, Černý Miroslav

David Solnař