FC Velim B - Sokol Zbraslavice 4:0

Domácí do utkání vstoupili více než dobře. Už v desáté minutě proměnil Čepelák pokutový kop, který byl nařízen za nepovolenou hru rukou. ,,Ano, do utkání jsme vstoupili dobře, ale poté, co jsme dali gól, jsme začali hrát zbrkle a soupeř si s našimi útoky věděl rady," popsal průběh utkání po vedoucí brance trenér Velimi B Miroslav Cmár.

Velim tedy do poločasu další branku nepřidala a do kabin šla s jednobrankovým náskokem. ,,O poločase jsme si řekli, že hru musíme hlavně sklidnit," osvětlil taktiku, s kterou domácí vstoupili do druhého dějství velimský lodivod.

V 51. minutě Ptáček zvyšoval na 2:0. Hostům ubývaly síly a bylo jen otázkou, kolik Velim ještě vstřelí branek. Počet se nakonec zastavil na čísle čtyři. ,,S vítězstvím jsme spokojeni. Soupeř si evidentně přijel pro bod, což je jasné i podle postavení v tabulce. To se mu ovšem nepovedlo," dodal závěrem Miroslav Cmár.

Branky: 10. Čepelák (z PK), 51. Ptáček, 56. Rössler, 89. Vácha. Rozhodčí: Navrátilová. ŽK: 5:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

FC Velim B: M. Hlavatý - Kyncl, Dejmek, Jelínek, Čepelák (70. Freud) - T. Sixta, Rössler, Hrechko (55. Nedbal), Vácha - Lev, Ptáček (75. Kostka).