Velim – Vyšehrad 3:3

Velimští fotbalisté se postavili kvalitnímu soupeři, který dobře kombinoval a byl hodně pohyblivý. A také se ujal po skrumáži vedení. Ovšem pak vyslal Snop útočníka Brusche a ten svou příležitostí nepohrdl. Ještě v poslední minutě prvního dějství nedali hosté penaltu. Tu namířil do tyče bývalý kolínský fotbalista Frohna.

Po přestávce vyrobila Velim dvě velké chyby v rozehrávce a Vyšehrad šel do dvougólového vedení. A pro Velim mohlo být ještě hůře, kdy zahrával Vyšehrad druhou penaltu. Tu ale vyrazil nohama Svoboda.

A na to třetiligový celek doplatil. Brusch přidal svou druhou trefu v zápase a těsně před koncem se po rohu Snopa pověsil do vzduchu Antoš a poslal míč přesně za tyč.

„Pozitivně hodnotím fakt, že jsme se střetli s vyspělým soupeřem, který hrál kombinační fotbal ve velkém pohybu. A dokázali jsme mu dát tři branky,“ uvedl po zápase trenér Velimi Josef Košátko. „Prověřili jsme obrannou činnost, která se trochu zlepšila. Jen nám dělá problém zůstat koncentrovaní po celý zápas,“ dodal kouč Velimi.

Branky Velimi: 29. a 76. Brusch, 88. Antoš. Poločas: 1:1. Velim: Václavík (72. Svoboda) – Hrabal, Antoš, Billý, Sabo – Snop, Vaněk – Pechar, Hájek, D. Hruška – Brusch.