Velim B – Polepy 4:1

S rozdílnými pocity opouštěli hřiště účastníci obou táborů. Zatímco v domácí kabině se několikrát zopakoval vítězný pokřik, v té hostující panovala ponurá nálada. Nutno podotkonout, že zaslouženě. Polepy totiž poslední duel sezony absolutně nezvládly. Od začátku zápasu tahaly za kratší konec. „Když se ale podíváte na naší sestavu, není se ani co divit. Hodně hráčů nám chybělo,“ podotkl střelec jediného polepského gólu Martin Hruška.

A ten gól byl opravdu výstavní. Hruška si postavil míč 35 metrů od branky soupeře, napřáhl a jeho rána z trestného kopu skončila v levém horním růžku Daňkovy branky. Paráda. Jenomže to byl jediný světlý okamžik v podání Polep.

Herní kvalita byla na straně domácích. A ti ji také dokázali vyjádřit brankově. Už v 8. minutě se v rohu parádně z obležení protihráčů vyháčkoval Jiří Nedbal, poslal centr před bránu, kde byl nejagresivnější Sixta. O tři minuty později zaskočil brankáře Jóna střelou z dvaceti metrů Jiřička. Do přestávky se ještě po pěkném slalomu prosadil Ptáček.

Hosté sice ve druhé půli snížili, ale poslední slovo patřilo domácím. Po Ptáčkově trestném kopu do tyče nejrychleji na odražený míč reagoval Martin Nedbal. Spoustu šancí Velim ale ještě nevyužila. „Naše vítězství bylo zasloužené,“ konstatoval trenér Velimi B Zdeněk Čáp, pro něhož to byl poslední zápas na lavičce mužstva. „Chtěl bych ještě hrát a to se s trénovaním nedá moc skloubit. Jsem rád, že náš poslední zápas byl vítězný a že jsme skončili na druhém místě, které po podzimu rozehrál můj předchůdce Jarda Němec,“ dodal Čáp.

Branky: 8. T. Sixta, 11. Jiřička, 29. Ptáček, 67. M. Nedbal – 62. Hruška. Rozhodčí: Zdeněk. ŽK: Dejmek, Jiřička – Fibiger, Mokříž, Mojžíš. Diváků: 60. Poločas: 3:0. Velim B: Daněk – M. Nedbal, Dejmek, Jelínek, Hrabal – Kyncl, Jiřička, J. Nedbal, Hlavatý – Ptáček (83. Kratochvíl), T. Sixta (46. Fořt). Polepy: Jón (60. Byrtus) – Král, Fibiger, Mádle, Reichman (60. Sokol) – Jelínek, Mojžíš, Mokříž, Půža – Hruška, Slezák.