Divizní fotbalisté Velimi vyhráli i další přípravné utkání. Tentokrát si poradili s Polabanem Nymburk, který se připravuje na krajský přebor.

Polaban Nymburk – Velim 3:4

Po patnácti minutách to vypadalo na debakl Nymburka. Velim vedla už 3:0. Pak se ještě trefil podruhé v zápase Brusch, ale v dalším průběhu dávali branky už jen borci Polabanu.

„Dobře jsme začali a třicet minut jsme hráli solidně dopředu. Brzy jsme měli náskok,“ uvedl kouč Velimi Josef Košátko. Toho však zklamal druhý poločas. „Postupem času jsme začali podceňovat situace a utkání jsme vypustili. Z tohoto pohledu nemohu být spokojený,“ dodal velimský trenér.

„Z naší strany byla první půlhodina tragická. Co jsme předvedli vzadu, to byl výslěch fotbalu. Pak jsme zlapšili přechod dopředu,“ hodnotil utkáná Roman Myška, asistent nymburského kouče.

Branky: 41. Navrátil, 48. Mareš, 53. Havrda– 15. a 36. Brusch, 4. D. Hruška, 12. Snop (z PK). Poločas: 1:4.

Polaban: Doležal – Kubín, Navrátil, Ott, Novotný – Havlík, Jirásek, Havrda, Sporiš – Žižka, Mareš, střídali T. Pulda, Šafránek, Soukal, Kalina, Břetenář.

Velim: Svoboda – Hrabal, Billý, Sabo, Rössler, Křelina, Hájek, Snop, D. Hruška, Slavík, Brusch, střídali Václavík, Vaněk, Nedbal, Chlubna, Kraj.