Čelákovice – Velim 3:2

Souboj dvou divizních soupeřů byl jako na houpačce. Velim jako první prohrávala, pak vedla, ale nakonec prohrála.

O první gól se postaral domácí Dozorec. Velim to ale nepoložilo. Do poločasu otočila stav na svoji stranu. Nejprve srovnal Novotný a pak poslal hosty do vedení z penalty Sabó.

Ovšem ve druhém dějství dávali branky jen domácí. V 57. minutě přihrál Dalekorej Reichertovi a ten gólovou nabídku přijal – 2:2. Poslední slovo si vzal Dalekorej a zápas rozhodl. Čelákovický útočník ale proměnil až svoji třetí loženku. V závěru mohla Velim vyrovnat, ale Křelina neproměnil samostatný nájezd. „Soupeř byl po soustředění a bylo to z jeho strany dost nepřesné. Ale šancí bylo na obou stranách stejně,“ uvedl sekretář Čelákovic Milan Šikl.

„S útočnou fází jsem spokojený. Vytvořili jsme si dostatek šancí. Na druhou stranu jsme dělali moc indiviudálních a systémových chyb v obraně,“ uvedl trenér Velimi Josef Košátko. „Když vezmu to, že jsme zápas odehráli těsně po soustředění, víc jsem ani neočekával,“ dodal.

V týmu Velimi se objevilo hned několik nových tváří. „Novák z Bohemky 1905, Snop ze Sparty, Müller z Peček a Rössler z Kolína. Všichni jsou u nás zatím na testech,“ podotkl Košátko.

Branky: Dozorec, Reichert, Dalekorej – Novotný, Sabó z PK. Poločas: 1:2. Velim: Václavík (46. Svoboda) – Kohoutek (46. Dozs), Antoš, Hrabal (46. Novák), Hruška – Fořt, Sabó, Snop, Rössler (Müller), Novotný – Křelina.