Tak jak jste spokojen s letošní letní přípravou?
Byla poměrně krátká, ale to, co jsme chtěli, jsme stihli. Naběhali a natrénovali jsme, co jsme potřebovali. Takže v tomto ohledu jsem spokojen.

Panuje na vaší straně spokojenost i s přípravnými zápasy, které jste sehráli?
Ano i se zápasy jsem spokojen. Ze sedmi jsme prohráli jen jeden, ten poslední s rezervou Vlašimi. Jinak jsme třikrát vyhráli a třikrát remizovali. Takže to celkem jde.

Co vám utkání ukázala?
Ukázala mi, že jsme rozšířili kádr. Nyní máme v týmu dvacet lidí, kteří se budou rvát o místo, což je velmi dobře. S tím jsem hodně spokojen. A také jsme zjistili, že máme celkem problém se střílením branek.

Jaké nastaly změny během léta?
Samozřejmě nějací hráči přišli a jiní zase odešli. Opustili nás Bartůněk, Vítek, Sabo, Rössler a Hlavatý. Naopak přišel Valenta (Český Brod), Budinský (Valy u Přelouče), Melechovský (Třemošnice), Škarecký (Nymburk), Jeník (Poděbrady) a Vojtíšek (Malín). Je možné, že nás ještě někdo posílí, ale to není dotažené, takže bych o tom nerad mluvil.

Dobře. A jak se vám nové posily ukázaly?
Všechno to jsou vesměs mladí kluci. Jsou draví, poctiví a mají touhu něco dokázat. Zvýšili konkurenci v týmu. Nyní máme na každé místo v sestavě dvě alternativy.

Vyhla se vašemu mužstvu zranění?
Bohužel ne. Zraněn je Kacafírek, který má problém se stehenním svalem. Problémy se svalem má také Mikluščák. Kotník ze hry vyřadil Billého. Navíc na první mistrovské utkání nebude ani Dan Hruška, ten je na dovolené.

S jakými cíli jdete do nového ročníku?
Chtěli bychom hrát klidný střed tabulky. Loni jsme skončili na osmém místě, takže toto umístění bychom chtěli vylepšit. Musíme také zlepšit domácí zápasy. Minulý rok jsme vozili hodně body z venku, ale doma jsme zápasy nezvládali.

DENIS JEŘÁBEK