Velim – Dvůr Králové 3:0

Domácí Snop sice za bezbrankového stavu neproměnil pokutový kop, to ale nakonec nemuselo Velim mrzet. Do poločasu totiž dala dvě branky a po přestávce přidala pojistku.

Velim sestřelila soupeře ze vzduchu. Tři hlavičkové pokusy měly gólové parametry. Hosté měli jedinou vyloženou šanci, ovšem Slezák volil místo zakončení v jasné pozici přihrávku do ofsajdu na Klazara. Krátce po Snopově neproměněné penaltě skóroval hlavou Urban a domácí se tak uklidnili. Dvě minuty před koncem půle se do centru položil v pádu Billý a hlavou se trefil přesně – s pomocí tyče dopravil míč do sítě podruhé.

Domácí tým ve druhém poločase kontroloval vývoj střetnutí, předvedl několik pohledných akcí a po jedné z nich se trefil útočník Brusch.

„Vyhráli jsme zaslouženě. Soupeře jsme přehrávali, dovolili jsme mu pouze jedinou šanci a konečně jsme kombinovali po zemi. Sice jsme nedali další penaltu, ale naštěstí nás to nepoložilo,“ řekl obránce Velimi Aleš Urban.

Branky: 35. Urban, 43. Billý, 68. Brusch. Rozhodčí: Štěpánek. ŽK: 4:2. Diváci: 120. Poločas: 2:0.

Velim: Svoboda – Kohoutek (59. Vácha), Vítek, Antoš, Urban – Hruška (65. Wolf), Petričko, Vajgl, Billý (78. Marek) – Snop, Brusch.