Čelákovice – Velim 1:2

Domácí kopali dvě penalty, měli několik výborných šancí, ale stejně prohráli. Doplatili hlavně na neproměňování vyložených příležitostí.

Ovšem první šanci měl Union až ve 28. minutě, kdy se nedohodl Kraj s brankářem Václavíkem. Na místě byl ale Antoš a míč odkopl do bezpečí. Předtím se velinští borci zastřelovali a jejich tři pokusy šly mimo bránu.

První branka padla ve 39. minutě. Velim podnikla pěknou akci, na jejímž konci byl Sabo.

Ve druhém poločase přišel nápor domácích. Velimská obrana najednou zmatkovala a domácí měli šance. Hakl ale volil místo střely kličku a o míč přišel. Při Jelínkově pokusu zaskočil za gólmana Kohoutek a Skuhravého vychytal v samostatném nájezdu Václavík.

A tak přišel trest. Slavík se uvolnil přes obránce a krásně obstřelil Hoftu – 0:2. V posledních deseti minutách kopal Union dvě penalty. Tu první Havlát neproměnil, Václavík jeho střelu vyrazil. Při sruhé už byl Dozorec úspěšný, ale na remízu domácí nedosáhli.

Branky: 84. Dozorec (z PK) – 39. Sabo, 73. Slavík. Rozhodčí: Košan. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 0:1.

Čelákovice: Hofta – Jelínek, Havlát, Kovařík, Hakl – Herman (66. Kyloušek), Markuzi, Dozorec, Skuhravý, Pecka (79. Reichert) – Matějka.

Velim: Václavík – Mikluščák, Antoš, Sabo, Kraj (53. Kohoutek) – Vaněk, Snop, L. Hruška, D. Hruška – Brusch, Krepina (61. Slavík).