Polepy řádně posilují. Chtějí tři hráče z FK Kolín

Celkem šest branek. Tolik jich padlo mezi Tupadly a Polepy. Zápas nakonec skončil dělbou bodů. „Bylo to zajímavé a dramatické utkání,“ řekl trenér Tupadel Karel Mikeš. „Nakonec to skončilo zaslouženou remízou. Obě mužstva si vytvořila ještě několik dalších dobrých příležitostí. Soupeř byl velmi kvalitní. Právem patřil v uplynulém ročníku k lepším týmům,“ dodal Mikeš.

„Byl to vyloženě tréninkový zápas. Zkoušeli jsme nové hráče, bylo vidět, že jsou spolu poprvé. Ale když nám vyjdou zamýšlené posily, měli bychom opět hrát o příčky nejvyšší,“ uvedl kouč Polep Jiří Vondřejc.

A kdo by měl být těmi posolami? Kmoch, Suchánek a Kesner z FK Kolín, Mikeš ze Suchdola a Zdeněk Týma z Jestřabí Lhoty.

Zásmuky? Skoro žádné změny. Odešel pouze Jurásek

O víkendu přivítaly Zásmuky prestižního soupeře. V rámci Pivních slavností se utkaly s Internacionály ČR. S bývalými reprezentanty nakonec prohrály po boji 4:5. „Zápas splnil to, co jsme od něj očekávali. Soupeř byl kvalitní. Přijel v mladší sestavě. Ne jako loni Sparta,“ uvedl kouč Tomáš Švach.

Co se týká změn, tak zde je to téměř bez nich. „Jediný Jurásek skončil kvůli práci. Jinak je tým stejný jako loni. A asi to tak i zůstane. Budeme využívat hráče béčka, kde jsou kvalitní hráči, a z dorostu,“ poznamenal Švach.

Pečky ještě nehrály

Zatím pouze tréninky. To je dosud náplň fotbalistů Peček. „První zápas sehrajeme v sobotu proti Malínu,“ objasnil kouč Miloš Malina. Jeho tým je zatím beze změn. „Je předčasné o tom mluvit. Máme něco rozjednané, ale nechci to zakřiknout,“ dodal Malina.

Tuchoraz zkouší Nekolného z Českého Brodu!

Celkem bez větších problémů si poradila Tuchoraz s Červenými Pečkami. Účastníka okresního přeboru porazila jasně 7:3. „Byl to klasický přípravný zápas. Nic světoborného,“ přiznal vedoucí tuchorazského mužstva Roman Pěkný.

Tuchoraz zkoušela Nekolného z Českého Brodu. „Máme o něj zájem. Ale bude to složité. Brod ho potřebuje. Nyní za nás hrál jenom proto, že Brod měl volno,“ dodal. „Jinak o nějakých dalších změnách je ještě brzy mluvit.“

Libodřice jsou v pořádných problémech

Do pořádných problémů se po pádu z I. A třídy dostaly Libodřice. Dosud nemají trenéra a zatím nesehrály žádný přípravný duel. „Ani asi hrát nebudem. Je to špatný,“ přiznal člen vedení klubu Ladislav Kruliš. „Vůbec nevím, jak to s námi dopadne. Ale vidím to špatně,“ dodal a zavěsil telefon.

Velim B povede Cmár společně s Kostkou

Teprve v úterý 24. července zahájili přípravu fotbalisté Velimi B. A začali ji pod novým trenérským vedením. Mužstvo povede dvojice Cmár – Kostka. „Já ale na prvním tréninku nebudu, protože když jsem dostal nabídku, už jsem měl zamluvenou dovolenou. Ale první zápas hrajeme o víkendu, takže pak budu moudřejší,“ řekl Miroslav Cmár.

Statistika

Tupadly – Polepy 3:3

Branky: Čmakal, Kruml, Vác – Petrák, Slezák, Mojžíš. Poločas: 2:2. Polepy: Jón – Král, Suchánek, Mokříž, Půža – Mojžíš, Kmoch, Kesner, Mikeš – Slezák (46. Hruška), Petrák.

Zásmuky – Inter. ČR 4:5

Branky: Bouška 2, A. Durňák, Pavlík. Poločas: 2:2. Zásmuky: Kopřiva – Lanc, Chochola, Vychodil, Čapek – Mareček (46. T. Durňák), Melich, Pavlík, Sobotka (46. Horčic) – A. Durňák, Bouška.

Tuchoraz – Červené Pečky 7:3

Branky: Štefeček 3, Trnka, Svoboda, Šmejkal, T. Černý – Adamec 2, Svoboda. Poločas: 4:2. Tuchoraz: M. Černý – Trnka, J. Černý, T. Černý, Hába (46. Kadeřábek) – Svoboda, Nekolný (46. Madej), Štefeček, Šmejkal (46. Kmoch) – Vondráček, Pazderec.