Králem střelců se stal Přemysl Bouška. Šutér ze Zásmuk nastřílel v sezoně 23 branek. Naše sportovní redakce připravuje s vítězi rozhovor.

Brankáři s čistým kontem


12 – Tomáš (Býchory).
11 – Duršpek (Velký Osek).
7 – Kopřiva (Zásmuky).
6 – Šrámek (Plaňany).
4 – Málek (Jestřabí Lhota), J. Hlaváček (Český Brod B), Voháňka (Červené Pečky).
3 – Bártl (Radim), Hradecký (Plaňany), Svoboda (Konárovice), Lebeda (Ratboř), J. Řehák (Tři Dvory), Lanč (Liblice).
2 – Jindra (Zásmuky), Piller, M. Hlaváček (oba Kostelec), Přiklopil (Červené Pečky).
1 – Jansa (Býchory), Miroslav Kopecký (Č. Brod B), Bekešský (J. Lhota), Klečka (Tři Dvory), Hanuš (Radim), Pohanka (Veletov).

Minutová neprůstřelnost


423 – Duršpek, 412 – Tomáš, 379 – Kopřiva, 279 – J. Hlaváček, 270 – Šrámek, 233 – Lebeda, 232 – Lanč, 223 – Piller, 206 – Řehák, 205 – Svoboda, 199 – Bártl, 196 – Hanuš, 181 – Voháňka, 177 – Jansa, 175 – Pohanka, 168 – Bekešský, 165 – M. Hlaváček, 162 – Málek, 156 – Přiklopil, 150 – Hradecký, Jindra, 122 – Schovanec, 98 – Pospíšil, 94 – Klečka, 90 – Miroslav Kopecký, 89 – Dohanič (Tři Dvory), 76 – Míšek (Ratboř, 72 – Horáček (Veletov), 68 – Štefančík (Český Brod B), 65 – Ernyger (Konárovice), 62 – Ružinský (Radim), 60 – Urik (Radim), 59 – Plaček (Jestřabí Lhota), 53 – Špinka (Tři Dvory), 50 – Sodoma (Velký Osyek), 41 – Foršt (Jestřabí Lhota).

Střelci


23 – Bouška (Zásmuky).
19 – Suchý (Velký Osek).
18 – A. Durňák (Zásmuky), Lanc (Liblice).
15 – R. Pokorný, Žídek (oba Konárovice).
13 – Dalli (Český Brod B), M. Koubek (Velký Osek).
12 – Chalupník (Kostelec), P. Dolejš (Ratboř).
10 – Velechovský (Velký Osek), Psutka (Liblice), L. Sýkora (Veletov), M. Křivský.
9 – Soukup (oba Býchory), Švarc, Čálek (oba Ratboř), Bašista (Tři Dvory), M. Černík (Konárovice).
8 – Polák (Velký Osek), Pavlík, Mareček (oba Zásmuky), Koubek (Býchory), Lev, Kulhánek, Svoboda.
7 – Hnilička (všichni Červené Pečky), Kubera (Tři Dvory), M. Vedral (Kostelec), Moravec, Hübšt (oba Radim).
6 – Michal Kopecký, Vorlíček (oba Český Brod B), O. Exner, Marušák (oba Radim), Z. Řehák (Veletov), Krupka (Jestřabí Lhota), Freund (Plaňany).
5 – Sobotka, Melich (oba Zásmuky), Nekolný (Český Brod B), Z. Týma, Pokorný, L. Týma ml. (všichni Jestřabí Lhota), Homola (Velký Osek), Jirsa (Tři Dvory), Trumpus, T. Hovorka (oba Radim), Buňata (Ratboř), Oliva (Veletov), P. Chlumský (Býchory).
4 – Barták, Adamec, Procházka (vš. Č. Pečky), Miška (Veletov), Kukal (Konárovice), D. Adamec (Velký Osek), Mlika (Ratboř), Kahoun (Č. Brod B), Čapek, Jurásek (oba Zásmuky), T. Čáslava, Češner (oba Plaňany), Dohanič, Doležal (oba Tři Dvory), Teplý, Říha (oba Býchory), Gorecký (Kostelec).