Takže se potvrdilo, co jste říkal už před zápasem. Že loňská Slavia byla technická a ta letošní to vynahrazuje agresivitou…

Ano, čekal jsem to. Ale skutečnost to očekávání ještě předčila. Některé zákroky byly hodně tvrdé, také máme několik zraněných. Musím však dodat, že jsme podali velmi dobrý výkon a nezalekli se. I my jsme pár ostrých ran rozdali.

Váš první gól byl prý ukázkový. Můžete ho popsat?

Byla to super akce, vyšlo nám jich několik. Při té gólové to byl fakt rychlý ťukes. Šlo to po ose Čižinský - Majer - Kocourek - Čáp. Za pár vteřin to bylo od naší branky v jejich síti. I špion Chelsea pan Říčka tvrdil, že něco podobného dlouho neviděl.

Na výhru tam nebylo?

Bohužel jsme dostali trochu hloupý gól do šatny. Číža (brankář Čižinský (pozn. red.) vyrazil střelu, která šla asi vedle. Odrazilo se to přímo k dobíhajícímu soupeři. Slavia pak vedla, když Brazilec Costa parádně přešel přes několik hráčů a předložil míč mladému Necidovi. Naše vyrovnání? Do vápna letěl prudký centr a když jsme viděli, že na něj nabíhá Doseděl, už jsme tušili, jak to dopadne. Ano, hlavička a branka (smích).

Jak je to s tím výčtem zraněných?

Štoček s Čápem museli střídat. Štoček nemohl ani stát, zřejmě mu povolily vazy v koleně. Hodně pokopaný dohrál i Kalivoda. Dokonce jsme museli čelit hodně nefér zákroku loktem. Za podobný dostal nedávno v lize Lukáš z Bohemky trest na čtyři zápasy.