Stříbrná Skalice si doma proti prvnímu Kostelci ani neškrtla

Stříbrná Skalice - Stříbrná Skalice okupující neustále poslední místo tabulky fotbalové I.B třídy skupiny D se zápas co zápas pokouší od Černého Petra soutěže oprostit. V sobotu proti prvnímu celku tabulky ale neměla nárok. K bodům měla víc než daleko.

2.5.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Stříbrná Skalice – Kostelec u Křížku 0:4

Zápas se od první minuty vyvíjel jednoznačně. Poslední celek si proti lídrovi tabulky ani neškrtl. Převahu hosté z Kostelce vyčíslili už v první půli, kdy si třemi góly jasně řekli o výhru. Čtvrtou brankou z úvodu druhého poločasu jen dokonali svoji pouť za body a nikam víc už se hnát nemuseli. Stříbrná Skalice ať by dělala co by dělala, na překvapení kola neměla. „Hosté byli lepší po všech stránkách. Neměli jsme nárok na cokoliv. Je mezi námi propastný rozdíl,“přiznal vedoucí mužstva Stříbrné Skalice Milan Paluska. „Lámat chleba, co se týče boje o záchranu, se bude příští týden, kdy hrajeme v Maršovicích. Tam nám půjde o hodně,“ dodal.

Branky: 18. Dixa, 33. Tichý, 36. Holeček, 49. Dušek. Rozhodčí: Curych. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 0:3.

Stříbrná Skalice: Novák – P. Čekal (80. Bubeník), Vastl, M. Čekal, J. Jelínek – P. Jelínek (55. Klégr), Foltýn (46. Svatoň), Popela, Chaloupka – Mácha, Michálek.