Meteor Stříbrná Skalice – Slavia Louňovice 0:1

Zápas hodně ovlivnila brzká červená karta domácího Vastla. Zápas pro domácí vůbec nezačal dobře a už v sedmé minutě z prvního protiútoku hostů inkasovali. Navíc Vastl o pár minut později dostal zbytečnou žlutou kartu. Ve 26. minutě na půlící čáře fauloval Vastl a dostal druhou žlutou kartu. Poté se šance domácích na dobrý výsledek hodně zmenšily. Domácí se však nevzdávali a bojovali. V druhé půli byli domácí dokonce lepším týmem, ale alespoň k bodu to nestačilo. ,,Dnešním zápasem jsme chtěli odčinit porážku z minulého kola, což se nám bohužel nepovedlo. Zápas byl hodně ovlivněn rychlým gólem a vyloučením. Druhý poločas v deseti jsme nehráli špatně, ale proti jedenácti to bylo těžké. Dostali jsme se i do několika šancí, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit,“ řekl po utkání vedoucí Stříbrné Skalice Milan Paluska.

Branka: 7. Cískovec. ŽK: 2:2. ČK: 26. Vastl (Stř. Skalice). Rozhodčí: Chrudimský. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Meteor Stříbrná Skalice: Novák – Michálek, Čekal, Vastl, J. Jelínek – Chaloupka, Svatoň, Foltýn, Bečka (90. Paluska) – Mácha, P. Jelínek.