Fotbalisté Semic uhrál bod za remízu 1:1 s týmem Polep. Po třech odehraných kolech v krajském přeboru mají na svém kontě pět bodů.

AFK Sokol Semice – TJ Polepy 1:1

První půlhodinka utkání byla z obou stran opatrná s občasným náznakem šance. Fotbalisté Polep se do této doby dostali ke dvěma střelám, se kterými si gólman Zemánek hravě poradil. První šance domácích přišla ve 30. minutě. Koštíř dostal balon do lajny a přesnou přihrávkou našel na vápně nepokrytého Farkaše, který svou střelou nedal hostujícímu gólmanovi sebemenší šanci. Domácí se ujali vedení 1:0. Od této chvíle nabyla hra rychlejší spád. Ve 44. minutě bylo hostující mužstvo oslabeno o Duška. Holan se svou rychlostí dostal za obranu, a jelikož byl Dušek poslední bránící hráč, dostal zaslouženě červenou kartu.

Druhý poločas byl ještě rychlejší a bohatší na šance. V 56. minutě hosté neproměnili hlavičku z malého vápna a o minutu později Bošinovu ránu vyrazil na roh hostující brankář Malý. V 69. minutě zavelel ke zteči Kapitán Suchánek. Prošel přes čtyři domácí hráče, přihrál volnému Plotovi a ten ze strany podél gólmana poslal míč přesně k pravé tyči. Hosty tento gól nakopl a snažili se strhnou vítězství na svou stranu. Ke konci zápasu se mohli obě mužstva dostat do vedení. Nejdříve hosté nastřelili tyč a o pár minut později zase domácí ztroskotali na výborném gólmanovi Malém.

"Byl to z naší strany hektický výkon, potom, co jsme se dostali do oslabení. Vyloučení asi mělo být. To co předvedli kluci ve druhém poločase, klobouk dolů," chválil svěřence trenér hostí Miloš Malina.

Branky: 29. Farkaš – 69. Plot. Rozhodčí: Velebil. ŽK: Bříza, Kupka, Bošina, J. Semecký, Hromadník, Holan – Malý, Šťastný, Kmoch, Plot. ČK: 44. . Dušek. Diváci: 200. Poločas: 1:0.

AFK Sokol Semice: Zemánek – Kupka, Bříza, T. Semecký, Novák – Janáček (40. Holan), Bošina (67. Kapička), J. Semecký (77. Hromadník), Horejc – Farkaš, Koštíř.

TJ Polepy: Malý – Biško, Šťastný, Suchánek, Javorek – Slezák, Kmoch, Kesner (45. Zelenka), Dušek – Libor Křelina (Hůrka), Plot (80. Lukáš Křelina).