Slavoj Ratboř - FC Velim B 2:8

,,Zápas se hrál v Červených Pečkách, protože naše hřiště bylo pod vodou," objasnil Ivan Švarc, trenér Ratboře. Velim se dostala do vedení v 10. minutě díky Psohlavcovi. Ve 27. minutě se nádherně trefil z přímého kopu Slavík a bylo to 0:2. Zlom přišel mezi 39. a 41. minutou, to se dvakrát prosadil Hájek a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Ještě před poločasem korigoval za Ratboř snajpr Brtník, to už ovšem nic nezměnilo na tom, že Velim šla do kabin s luxusním náskokem.

Krátce po příchodu z kabin pěkně zakombinoval Hájek se Slavíkem a druhý jmenovaný zvyšoval na 5:1. V 62. minutě přišla druhá branka v síti Velimi, o tu se zasloužil Bříza. Netrvalo dlouho a míč opět lovil brankář Ratboře, když se hlavou prosadil Srp. Konečnou podobu skóre daliPtáček se Slavíkem. ,,Chyběli nám nějací hráči v obraně. Stopera nahradil mladý Regner. Začátek byl poměrně vyrovnaný," popsal Jaroslav Češpiva, kouč Velimi B. ,,Vyhráli jsme zaslouženě. Byl jsem plně spokojen. Dnes zahráli všichni hráči dobře," mohl být spokojen Češpiva.

,,Velim byla jednoznačně lepší. My nebyli dostatečně důrazní, chyběl nám pohyb a hra byla rozháraná. Byl to prostě propadák. Na dnešním zápase není nic pozitivního. Opět jsme nebyli kompletní, ale na to se nechci vymlouvat. Hráli jsme špatně," uvedl o poznání smutnější Ivan Švarc, lodivod Ratboře.

Branky: 43. Brtník, 62. P. Bříza - 10. Psohlavec, 27., 48. a 90. Slavík (3. z PK), 39. a 41. Hájek, 65. Srp, 81. Ptáček. Rozhodčí: Netáhlík.Poločas: 1:4.

Ratboř: Míšek - Bohuňovský, Skopec, Hošek, Vedral - Trojan, Chábera, M. Dolejš, Gembiczki - Brtník, P. Bříza.

Velim B: Tůma (46. Daněk) - Zajíc, Dejmek, Regner, Vokřál - Srp, Jelínek, Slavík, Hlavatý - Hájek (60. Ptáček), Psohlavec.