Ratboř - Kondrac 0:4

Vše už ve 3. minutě načal hostující Kašpar, který využil chyby domácích a vstřelil vedoucí branku.

Ve 28. minutě zvyšoval na rozdíl dvou branek Vítovský. Navíc ve 44. minutě lovil Lebeda potřetí, když se prosadil hostující Pavlíček. I Ratboř si vytvořila dvě nadějné brankové příležitosti, ovšem proměnit je nedokázala. ,,V prvním poločase jsme hráli hrozně. Vůbec jsme neběhali a jen jsme chodili. Soupeř nás jasně přehrával," přiznal Ivan Švarc, kouč domácí Ratboře.

Ve druhém poločase se domácí přece jen zlepšili. Své šance však opět neproměnili. Hosté se v 65. minutě prosadili ještě jednou, a to zásluhou Linharta. Do konce duelu už žádná další branka nepadla a Ratboř tedy prohrála. ,,Dnes to byl asi náš nejhorší podzimní zápas. Opravdu to nebylo dobré. Hosté byli lepší a zaslouženě vyhráli. My chybovali a v koncovce jsme také nebyli dobří. Přes zimu musíme pořádně potrénovat, ať je jaro lepší než podzim," uvedl Ivan Švarc.

Branky: 3. Kašpar, 28. Vítovský, 44. Pavlíček, 65. Linhart. Rozhodčí: Smolka. ŽK: 1:2. Diváci. 60. Poločas: 0:3.

Ratboř: Lebeda - M. Dolejš, Kemza, Hošek, Vedral (78. Míšek) - Chábera, P. Dolejš, Skopec, Gembiczki - Brtník, Trojan (46. Bohuňovský).